Wieże aluminiowe

Praca budowlana bez rusztowania się nie obejdzie. Tak jak i wiele innych czynności na budowie, które wymagają dostania się wyżej, niż jesteśmy w stanie zrobić to na drabinie. Wieże aluminiowe to ogromne ułatwienie, które przydaje się w praktycznie każdym miejscu. Warto mieć je na swojej budowie i przyspieszyć wszelkie prace. Wieże aluminiowe przydają się nie tylko w budownictwie, ale także w wielu innych gałęziach, na przykład przemysłu.

 

Do czego można wykorzystać wieże aluminiowe?

 

Wieże aluminiowe różnią się tym od podnośników, że mają stała wysokość. Po ich ustawieniu możemy spokojnie przemieszczać się góra-dół, bez opuszczania maksymalnej wysokości. Takie wieże aluminiowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebne są rusztowania. Dodatkowo są wyposażone w kółka, które umożliwiają przemieszczanie konstrukcji. Tak więc można je wykorzystać we wszelkich potrzebach. Dodatkowo, wieże aluminiowe wynajem w naszej wypożyczalni są serwisowane i sprawdzane przed wypożyczeniem.

 

Jaką wieżę aluminiową polecamy?

 

W naszym asortymencie znajdziesz wieże aluminiową uniwersalną. Sprawdzi się przy wielu pracach wykończeniowych i budowlanych.

 

Jej specyfikacja opiera się na tych danych:

  • Wymiary
  • Max. wys. robocza wewnątrz
  • Max. wys. robocza na zewnątrz
  • Max. obciążenie na platformę
  • Max. obciążenie na rusztowanie

 

Co więcej, oferowana przez nas wieża jest zgodna z normą PN-EN 1004:2005. Masz więc pewność, że jest w pełni bezpieczna. Dzięki podanej specyfikacji możesz łatwo określić, jaka wieża jest Ci potrzebna. To ułatwia całe wypożyczanie, cały proces przebiega szybko i konkretnie. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że Twoje zadowolenie jest dla nas naprawdę ważne!