Podnośniki i ładowarki teleskopowe

Podnośniki teleskopowe są bardzo popularne w wielu dziedzinach budownictwa. Z kolei ładowarki teleskopowe są także popularne w rolnictwie i różnych gałęziach przemysłu. Oba te urządzenia można wykorzystać przy wielu pracach, które nie są możliwe do wykonania bez pomocy odpowiedniego sprzętu. Podnośniki i ładowarki teleskopowe to niezawodne maszyny, które sprawdzą się w każdej sytuacji.

 

Jak działa podnośnik teleskopowy?

 

Ta maszyna przyda się przy różnego rodzaju pracach na wysokościach. Mają niskie koszty, a przy tym są niezawodne. Charakteryzują się możliwością obrotu o 360o oraz napędem na wszystkie koła. Umożliwia to łatwe manewrowanie maszyną i dotarcie w różne miejsca. To, co wyróżnia podnośniki teleskopowe od innych, to ich bardzo długi zasięg boczny. Są niezastąpione przy wielu pracach budowlanych, a także wykończeniowych.

 

Jak działa ładowarka teleskopowa?

 

Ładowarki teleskopowe są używane w wielu branżach. Jednak ogólnie rzecz ujmując, służą one do wszelkiego rodzaju prac rozładunkowych. Są jednak także przydatne przy pracach na wysokościach. Dodatkowo ładowarki teleskopowe umożliwiają przenoszenie różnych przedmiotów. Wszystkie te czynności są możliwe do wykonania dzięki wyposażeniu takiemu jak szufla, widły paletowe oraz wysięgnik z platformą roboczą.

 

Wynajem podnośników i ładowarek teleskopowych

 

Podnośniki i ładowarki teleskopowe wynajem to dobra opcja, aby korzystać z wysokiej jakości sprzętu bez wygórowanej ceny. Nie musisz wydawać fortuny, aby posiadać własne maszyny. Wypożyczalnia zapewnia w pełni sprawne, regularnie serwisowane podnośniki i ładowarki. Możesz więc bezpiecznie z nich korzystać, bez zmartwień o ich poprawne działanie. Szczególnie przy pracach na wysokościach oraz z dużym obciążeniem trzeba przyłożyć dużą wagę do bezpieczeństwa i zabezpieczeń na terenie budowy. Zawsze o tym pamiętaj.

 

Sprawny i dobry sprzęt dla Twojej firmy

 

W naszej ofercie znajdziesz ładowarkę teleskopową HAULOTTE HTL 4017. Wynajem sprzętu budowlanego pozwala na przyspieszenie prac budowlanych, a także przemysłowych, czy rolniczych.

 

Dane techniczne, na podstawie których możesz wybrać odpowiedni sprzęt to:

  • Wys. robocza
  • Max. zasięg
  • Dł./szer. kosza
  • Dł./szer. transportowa
  • Udźwig
  • Ciężar całkowity

 

Warto stawiać na wypożyczalnie, która ma doświadczenie i dobre opinie. Możesz zaufać naszemu sprzętowi, bo zależy nam na tym, abyś był zadowolony! Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!