Wynajem i wypożyczalnia podnośników

Jako firma wychodzimy na przeciw swoim Klientom i oferujemy wynajem podnośników koszowych i nożycowych o różnym wysięgu i udźwigu, dzięki czemu mamy możliwość dopasowania najlepszego urządzenia do określonej sytuacji i konkretnych wymogów technicznych.

Wynajem podnośników nożycowych

Oferujemy wynajem podnośników nożycowych elektrycznych i spalinowych. Posiadamy modele renomowanych marek. Są to urządzenia wydajne, niezawodne, a także funkcjonalne. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie zwyżkę dopasowaną do swoich potrzeb oraz oczekiwań. Oferta skierowana jest do firm, a także osób prywatnych. Zapewniamy korzystnie niskie ceny oraz dogodne warunki współpracy. W przypadku wynajmu długoterminowego proponujemy okazyjne stawki. Każdy klient może liczyć na indywidualne oraz fachowe podejście. Szybko i sprawnie załatwiamy wszelkie formalności, dzięki czemu podest ruchomy dostarczany jest na miejsce prac zgodnie z terminem.

Wynajem podnośników przegubowych

Koszowe podnośniki przegubowe elektryczne to urządzenia, bez których nie może funkcjonować żaden współczesny plac budowy, ale też hala wystawiennicza, magazyn, centrum handlowe, czy centrum dystrybucyjne. Służą wykonywaniu prac a wysokościach w bezpieczny sposób, a ze względu na to, że napędzane są silnikiem elektrycznym mogą być z powodzeniem stosowane wewnątrz pomieszczeń każdej wielkości, takich jak hale, zakłady przemysłowe, czy magazyny.

Wynajem podnośników masztowych

Podnośniki masztowe to lekkie, a zarazem uniwersalne zwyżki. Dzięki nim możliwe jest zrealizowanie wielu prac na wysokości. Plusem opisywanych urządzeń są z pewnością kompaktowe rozmiary. Nie są one zbyt duże, dzięki czemu sprawdzają się nawet w miejscach, gdzie nie dysponujemy zbyt dużą ilością przestrzeni. Oczywiście zwyżki różnią się między sobą takimi parametrami, jak m.in. rozmiar, wymiary kosza, udźwig, wysokość robocza, waga, napęd.

Zwyżki masztowe są niezastąpione wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości bezpośredniego podjechania do miejsca pracy. Optymalna waga sprawia, że często wykorzystuje się w miejscach, gdzie wysokie obciążenie nie jest wskazane (np. ze względu na limity obciążeniowe konstrukcji).

Warto wspomnieć, że niektóre podesty ruchome pozwalają na obrót masztu o 360º. Jest to dodatkowa ochrona w przypadku nierówności powierzchni. Zwiększa to również zasięg roboczy urządzenia. Wysięg boczny również usprawnia realizację czynności roboczych na wysokości. Na uwagę zasługują także niebrudzące koła, które nie pozostawiają na powierzchni nieestetycznych śladów. Bez obaw zwyżki mogą być wykorzystywane wewnątrz budynków.

Podnośniki z napędem elektrycznym są bezpieczne dla otoczenia, gdyż nie emitują szkodliwych spalin. Ponadto zapewniają one dłuższy cykl pracy, co sprawdzi się w szczególności podczas długotrwałych prac.

Wynajem Podnośników teleskopowych

Podnośniki teleskopowe to urządzenia, które posiadają konstrukcję przypominającą teleskop. Ich działanie opiera się na wsuwaniu i wysuwaniu elementów wchodzących w skład wysięgu. Trzeba wspomnieć, że ramię, na którym zamocowany jest kosz może zostać przesunięte bezpośrednio nad przestrzeń roboczą. Oznacza to, że zwyżka może poruszać się nie tylko do góry, ale również w bok (dotyczy to podestów teleskopowych łamanych).

Plusem zwyżek teleskopowych jest to, że pozwalają one na pracę na dużych wysokościach. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie podesty masztowe, czy też nożycowe mogłyby okazać się niewystarczające.  Podnośniki teleskopowe spalinowe mogą być użytkowane na zewnątrz budynków, gdyż generują one spaliny. Posiadają one wydajny i mocny silnik, który zapewnia niezawodną pracę. Wielką zaletą podestów ruchomych z silnikiem spalinowym jest to, że nie potrzebują one stałego dostępu do źródła zasilania. Wymagają one jednak dostarczenia paliwa. Nasze urządzenia są ekonomiczne w eksploatacji, co obniża koszty ponoszone podczas prac. Podnośniki z kołami typu gąsienica sprawdzą się w przypadku nierównych i błotnistych terenów. Są w pełni odporne na warunki otoczenia.