Nagrzewnice

Wynajem nagrzewnic oferowany przez Drial zapewnia najbardziej wszechstronną ofertę urządzeń grzewczych i osuszających do wynajęcia na rynku. Nasze nagrzewnice zostały przetestowane w najbardziej ekstremalnych środowiskach i wielokrotnie przekraczają oczekiwania naszych klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tymczasowego rozwiązania ogrzewania ze względu na awarię sprzętu, czy długoterminową niestandardową aplikację dla szybu kopalni lub placu budowy, Drial oferuje najwyższej jakości i najbardziej niezawodny sprzęt, obsługę klienta oraz dostawę do miejsca pracy dostępną już dziś.

 

Oferujemy kompletne rozwiązanie dla wszystkich twoich przenośnych, przemysłowych potrzeb ogrzewania.

Nasza flota przenośnych nagrzewnic do zastosowań wewnętrznych obejmuje zarówno nagrzewnice elektryczne, jak i modele zasilane paliwem. Kiedy wynajmujesz nagrzewnice od Drial, możesz być pewny, że nasi eksperci pomogą Ci wybrać odpowiednią jednostkę do Twojego projektu. Wypożyczalnia sprzętu grzewczego do wielu zastosowań komercyjnych lub przemysłowych. Każdego dnia pomagamy naszym klientom rozwiązywać problemy związane z zasilaniem wynajmując agregaty, ogrzewaniem wynajmując nagrzewnice. Drial dostarcza użytkownikom końcowym i kontrahentom najwyższej jakości sprzęt oferowany w kraju. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół dokładnie obliczy Twoje potrzeby w zakresie ogrzewania i klimatyzacji. Odpowiednio skrojony sprzęt pozwoli zaoszczędzić na opłatach za paliwo i sprzęt w ciągu sezonu.

 

Firma Drial dostarcza wysokiej jakości produkty do tymczasowego ogrzewania, chłodzenia i suszenia dla generalnych wykonawców. Nasz zespół oferuje:

 

 • 24/7 Pomoc w nagłych wypadkach na miejscu
 • Najważniejsze przygotowanie sprzętu
 • Szybka dostawa
 • Właściwa instalacja z uruchomieniem systemu i podłączeniem paliwa
 • Profesjonalna obsługa klienta
 • Projektowa kontrola jakości powietrza pod kątem pomiaru napięcia, tlenku węgla i temperatury
 • Wszystkie rodzaje zastosowań ogrzewania komfortowego HVAC
 • Ogrzewanie konstrukcyjne
 • Usuwanie wilgoci
 • Przemysłowe / specyficzne warunki pracy
 • Zaplanowane wyłączenia i projekty

Rękawy do nagrzewnic

Odprowadzenia spalin

Zbiorniki na paliwo

Nagrzewnice elektryczne:

Bez względu na to, jakiej wielkości przestrzeń potrzebujesz ogrzać, dysponujemy pełną gamą nagrzewnic elektrycznych dostępnych dzisiaj do wynajęcia. Wybieraj spośród małych przenośnych nagrzewnic elektrycznych aż po duże 22kW. Począwszy od ogrzewania kontenerów do obiektów przemysłowych z zastosowaniem 3-fazowych dmuchaw i grzejników wentylatorowych, Drial oferuje pełną gamę nagrzewnic elektrycznych dostosowanych do warunków domowych i przemysłowych.

 

Nagrzewnice olejowe:

Nagrzewnice olejowe zapewniają duże ilości czystego, ciepłego i suchego powietrza do ogrzewania dużych pomieszczeń, takich jak hale, namioty i obiekty, w których przebywają ludzie. Ten rodzaj nagrzewnic idealnie nadaje się również do miejsc, w których wentylacja jest ograniczona lub istnieje ryzyko zapalenia materiałów. Ogrzewanie tymczasowe nagrzewniami olejowymi jest idealne do suszenia budynków w trakcie budowy lub po powodzi, ponieważ podnosi temperaturę bez podwyższania wilgotności względnej.