Wynajem masztów oświetleniowych

Wieże oświetleniowe LED do wynajęcia.

 

Wynajmujemy maszty oświetleniowe.

 

Praca w nocy wymaga trwałej i solidnej mobilnej wieży oświetleniowej, która spełnia rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa. Oferujemy wieże oświetleniowe zasilane silnikiem wysokoprężnym, które korzystają z najnowszych technologii LED i które są najbardziej energooszczędne w branży.

 

Dostarczamy Klientom nowoczesne, najlepszej jakości, niezawodne mobilne wieże oświetleniowe do wynajęcia. Te wieże oświetleniowe oferują tymczasowe rozwiązania oświetleniowe, szczególnie w obszarach górniczych, na budowach, w robotach inżynieryjnych, wymaganiach obronnych oraz w operacjach przemysłowych. Dodatkowo będą użyteczne przy wszelkiego rodzaju imprezach masowych lub plenerowych.

 

Drial Poland rozjaśnia obszary robocze, aby zwiększyć wydajność pracowników i ogólną produktywność, a także zapewnia bezpieczeństwo podczas prac konstrukcyjnych w ciemnych godzinach.

 

Profesjonalny wynajem masztów oświetleniowych

 

Posiadamy szereg wież oświetleniowych doskonale nadających się do budownictwa komercyjnego, przemysłu ciężkiego, infrastruktury transportowej, górnictwa i wydarzeń, robót drogowych, konserwacji fabryk, robót budowlanych i tuneli.

 

Lekka wieża to mobilny sprzęt, który ma jedną lub więcej lamp elektrycznych o wysokiej intensywności światła i maszt.

 

Niemal zawsze światła są przymocowane do masztu, który jest przymocowany do przyczepy. Zwykle lampy to żarówki metalohalogenowe, a generator napędzany jest silnikiem wysokoprężnym.

 

Lekkie wieże są używane na terenach budowy i wykorzystywane do innych działań, w których może być potrzebne mocne, tymczasowe oświetlenie zewnętrzne, takie jak górnictwo, produkcja filmów, służby ratownicze z zakresu rozbiórki, rafinacja ropy naftowej, sektory sportowe lub rolnicze.

 

Te wieże oświetleniowe zostały zredukowane do cichej pracy dzięki hydraulicznemu sterowaniu masztem dla łatwego i bezpiecznego użytkowania. Są najnowszą globalną technologią dla maksymalnego oświetlenia, z dużymi zbiornikami paliwa do nieprzerwanego użytkowania i są bardzo manewrowe do użytku w obszarach o ograniczonym dostępie.

wynajem masztów LED

WYNAJEM OŚWIETLENIA