Maszty oświetleniowe – Wynajem

Praca w nocy wymaga trwałego i solidnego, mobilnego masztu oświetleniowego, który spełni rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa. Oferujemy maszty oświetleniowe zasilane silnikiem wysokoprężnym, które korzystają z najnowszych technologii LED i które są najbardziej energooszczędne w branży.

 

Dostarczamy Klientom nowoczesne, najlepszej jakości, niezawodne mobilne maszty oświetleniowe do wynajęcia. Nasz maszty oświetleniowe oferują tymczasowe rozwiązania oświetleniowe, szczególnie w obszarach górniczych, na budowach, w robotach inżynieryjnych, wymaganiach obronnych oraz w operacjach przemysłowych. Dodatkowo będą użyteczne przy wszelkiego rodzaju imprezach masowych lub plenerowych.

 

Drial Poland rozjaśnia swoimi masztami oświetleniowymi obszary robocze, aby zwiększyć wydajność pracowników i ogólną produktywność, a także zapewnia bezpieczeństwo podczas prac konstrukcyjnych w ciemnych godzinach.

 

Profesjonalny wynajem masztów oświetleniowych

 

Posiadamy szereg masztów oświetleniowych doskonale nadających się do budownictwa komercyjnego, przemysłu ciężkiego, infrastruktury transportowej, górnictwa i wydarzeń, robót drogowych, konserwacji fabryk, robót budowlanych i tuneli.

 

Jak działa maszt oświetleniowy?

 

Lekki maszt oświetleniowy to mobilny sprzęt, który ma jedną lub więcej lamp elektrycznych o wysokiej intensywności światła i maszt.

 

Niemal zawsze światła są przymocowane do masztu, który jest przymocowany do przyczepy. Zwykle lampy to żarówki metalohalogenowe, a generator napędzany jest silnikiem wysokoprężnym.

 

Maszty oświetleniowe są używane na terenach budowy i wykorzystywane do innych działań, w których może być potrzebne mocne, tymczasowe oświetlenie zewnętrzne, takie jak górnictwo, produkcja filmów, służby ratownicze z zakresu rozbiórki, rafinacja ropy naftowej, sektory sportowe lub rolnicze.

 

Nasze maszty oświetleniowe zostały zredukowane do cichej pracy dzięki hydraulicznemu sterowaniu masztem dla łatwego i bezpiecznego użytkowania. Są najnowszą globalną technologią dla maksymalnego oświetlenia, z dużymi zbiornikami paliwa do nieprzerwanego użytkowania i są bardzo manewrowe do użytku w obszarach o ograniczonym dostępie.

 

Impreza w plenerze do późnych godzin wieczornych, roboty budowlane, prace w tunelach i wiele innych przedsięwzięć, charakteryzuje jedno – potrzeba zapewnienia odpowiedniego oświetlenia.

 

Dlaczego oświetlenie jest tak ważne?

Prawidłowe oświetlenie terenu, na którym prowadzone są jakiekolwiek prace po zmroku to konieczność. Pojawia się ona szczególnie w miesiącach, kiedy dzień jest krótki i światło dzienne o dość wczesnych godzinach przestaje być wystarczające.
Aby odpowiednio wykorzystać czas, konieczne jest doświetlanie terenu i tu właśnie doskonale sprawdzają się maszty oświetleniowe. Światło o odpowiedniej intensywności zapewnia nie tylko efektywność działań, ale też bezpieczeństwo pracowników wykonujących roboty, oraz innych osób, jakie w czasie prac po zmroku mogą znaleźć się na danym terenie. Również imprezy masowe typu festyny i koncerty, trudno sobie wyobrazić bez odpowiedniego oświetlenia, wspomagającego bezpieczny przebieg imprezy.

 

Szerokie zastosowanie masztów oświetleniowych a ich wynajem

Maszty oświetleniowe znajdują zastosowanie zarówno w przedsięwzięciach realizowanych przez firmy, jak i przez osoby prywatne. Zakup i montaż masztów na stałe nie zawsze znajduje uzasadnienie ekonomiczne. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów związanym z zapewnieniem odpowiedniego oświetlenia zarówno podczas wykonywania jakichkolwiek prac w terenie, jak i organizowania imprez w warunkach niewystarczającego oświetlenia naturalnego, proponujemy wynajem masztów oświetleniowych.

 

Dlaczego wynajem masztów jest korzystnym rozwiązaniem?

Nasi klienci nie muszą się martwić serwisowaniem sprzętu – wymianą lamp, sprawnym działaniem czujników i innymi aspektami technicznymi związanymi z użytkowaniem masztów oświetleniowych.

 

Jakie maszty oświetleniowe wynajmujemy?

Maszty, które oferujemy pod wynajem, są urządzeniami mobilnymi, które wynajmujący może ustawić w dowolnym miejscu, gdzie potrzebne jest oświetlenie lub doświetlenie terenu. Te nowoczesne maszty oświetleniowe wyposażone są w agregaty, co czyni je niezależnymi od sieciowych źródeł zasilania. Cecha ta jest szczególnie przydatna w sytuacjach, gdy doświetlenia wymaga teren nie podłączony do sieci – na przykład budowa. Agregaty zasilające maszty oświetleniowe pod wynajem, cechuje duża wydajność i niskie spalanie oleju napędowego, co sprawia, ze są ekonomicznym źródłem intensywnego światła wszędzie, gdzie jest ono niezbędne. Dodatkowym czynnikiem podnoszącym walory ekonomiczne urządzeń, jest zastosowanie lamp LED. Agregaty są doskonale wyciszone, dzięki czemu ich praca nie powoduje zakłóceń w odbiorze, kiedy są używane na imprezach. Nie stanowią też źródła hałasu, który byłby dodatkowym czynnikiem szkodliwym obciążającym pracowników wykonujących zadania w pobliżu masztów.

 

Wyposażenie masztów oświetleniowych obejmuje również czujniki zmierzchu, które pozwalają na zastosowanie automatycznego włączania oświetlenia wtedy, kiedy jest potrzebne. Podnoszenie hydrauliczne umożliwia łatwe dostosowanie wysokości źródła światła do potrzeb. Niektóre modele wyposażone są w koła poprawiające mobilność.Wynajmując maszt oświetleniowy, zapewniasz niezbędne oświetlenie swojemu przedsięwzięciu, bez zmartwień o sprawne działanie sprzętu.