Pompy do igłofiltrów

Pompy do igłofiltrów oraz zatapialne do odwadniania.

 

Wynajmujemy agregaty pompowe, igłofiltry jak również pompy zatapialne.

 

Staliśmy się jedną z najlepszych firm wynajmujących pompy, łącząc dwie potężne rzeczy: genialny zestaw i genialne pomysły. Jesteśmy firmą zajmującą się wypożyczaniem pomp, specjalizująca się w wynajmie pomp napędzanych olejem napędowym, elektrycznym i benzynowym (motopompy), które są dostosowane do szerokiej gamy zastosowań na terenie całego kraju. Nasze usługi w zakresie wynajmu agregatów pompowych są opłacalne i wszechstronne, ponieważ dążymy do jak najlepszego spełnienia oczekiwań klienta.

 

Przez lata wyróżniamy się zapewniając imponującą i różnorodną gamę maszyn. Uważamy, że nasi klienci zasługują na doskonałe produkty, dlatego udostępniamy tylko nowoczesne i niezawodne maszyny.

W ofercie naszej wypożyczalni pomp znajdziesz:

 

  • Pompy do igłofiltrów
  • Pompy do ścieków i wody brudnej
  • Pompy zatapialne: drenażowe oraz ściekowe
  • Pompy wysokociśnieniowe
  • Akcesoria
wynajem igłofiltrów

DRIAL dostarcza pełną gamę różnorodnych pomp do igłofiltrów.

Zajmujemy się wynajmem zestawów do igłofiltrowego osuszania gruntu z agregatami pompowymi elektrycznym lub spalinowymi. Oprócz wynajmu zajmujemy się również transportem oraz montażem naszych instalacji igłofiltrowych. Szkolimy pracowników Zleceniodawcy w zakresie obsługi naszych urządzeń. Na życzenie klienta możemy również zająć się kompleksowym osuszeniem wykopów, wraz ze stałym nadzorem nad instalacjami odwodnieniowymi. Ponadto świadczymy usługi w zakresie serwisowania, regeneracji oraz sprzedaży igłofiltrów.

 

Wynajem pomp do ścieków i wody brudnej

W naszej ofercie wynajmu znajdziesz również także wynajem pomp zatapialnych do usuwania ścieków.

Sercem asortymentu DRIAL są pompy do ścieków Hidrostal Betsy, z niezatykającym się śrubowym wirnikiem odśrodkowym. Pompy BBA oraz pompy Thompson należą do najlepszych w swojej klasie, wyposażone w 100% mechaniczny system próżniowy (bezolejowy), zasysają szybko. Solidna budowa pomp oraz obudowa ochronna sprawiają, że pompy od DRIAL są idealne do stosowania w ciężkich warunkach. Wysokowydajne pompy DRIAL oraz odpowiadające najnowszym osiągnięciom techniki silniki diesla umożliwiają oferowanie maksymalnej wydajności po minimalych kosztach.

 

Wynajem pomp zatapialnych

Flota pomp zatapialnych DRIAL zawiera pompy Tsurumi wyróżniające się wysoką wydajnością i możliwością pracy nawet w najcięższych warunkach. Pompy zatapialne DRIAL są trwałe i kompaktowe, począwszy od pomp do piasku i odpadów do wydajnych pomp odwadniajających. Pompy DRIAL znajdują wszchstronne zastosowanie. Te wszechstronne pompy nadają się idealnie do obszarów trudnodostępnych i głębokich. Każda pompa jest wyposażona w 20 metrowy kabel i ewentualnie kołnierz ssący do odprowadzania pozostałej wody (może zebrać ciecz do poziomu 5 mm).

 

Pompy wysokociśnieniowe

Oferta DRIAL zawiera pompy z jednokanałowym wirnikiem oraz wielostopniowe pompy rotacyjne. Pompy DRIAL są wszechstronnie stosowane jako np. awaryjne pompy przeciwpożarowe, pompy do chłodzenia instalacji, do iniekcji oraz wyjmowania pali i grodzic (larssen), do wypełniania i sprawdzania ciśnienia w rurociągach i zbiornikach, czyszczenia i przepłukiwania systemów rurowych. Każda pompa wysokociśnieniowa w asortymencie DRIAL jest wyposażona w obudowę dźwiękochłonną i umieszczony poniżej dwupłaszczowy zbiornik paliwa.