Pompy do igłofiltrów

Staliśmy się jedną z najlepszych firm wynajmujących pompy, łącząc dwie potężne rzeczy: genialny zestaw i genialne pomysły. Jesteśmy firmą zajmującą się wypożyczaniem pomp, nasza specjalizacja to wynajem pomp napędzanych olejem napędowym, elektrycznym i benzynowym (motopompy), które są dostosowane do szerokiej gamy zastosowań na terenie całego kraju. Nasze usługi w zakresie wynajmu agregatów pompowych są opłacalne i wszechstronne, ponieważ dążymy do jak najlepszego spełnienia oczekiwań klienta.

 

Wynajmujemy agregaty pompowe, igłofiltry jak również pompy zatapialne

Przez lata wyróżniamy się zapewniając imponującą i różnorodną gamę maszyn. Uważamy, że nasi klienci zasługują na doskonałe produkty, dlatego udostępniamy tylko nowoczesne i niezawodne maszyny.

W ofercie naszej wypożyczalni pomp znajdziesz:

 

wynajem igłofiltrów

DRIAL dostarcza pełną gamę różnorodnych pomp do igłofiltrów.

Zajmujemy się wynajmem zestawów do igłofiltrowego osuszania gruntu z agregatami pompowymi elektrycznym lub spalinowymi. Oprócz wynajmu zajmujemy się również transportem oraz montażem naszych instalacji igłofiltrowych. Szkolimy pracowników Zleceniodawcy w zakresie obsługi naszych urządzeń. Na życzenie klienta możemy również zająć się kompleksowym osuszeniem wykopów, wraz ze stałym nadzorem nad instalacjami odwodnieniowymi. Ponadto świadczymy usługi w zakresie serwisowania, regeneracji oraz sprzedaży igłofiltrów.

 

Wynajem pomp zatapialnych

Flota pomp zatapialnych DRIAL zawiera pompy Tsurumi wyróżniające się wysoką wydajnością i możliwością pracy nawet w najcięższych warunkach. Pompy zatapialne DRIAL są trwałe i kompaktowe, począwszy od pomp do piasku i odpadów do wydajnych pomp odwadniajających. Pompy DRIAL znajdują wszchstronne zastosowanie. Te wszechstronne pompy nadają się idealnie do obszarów trudnodostępnych i głębokich. Każda pompa jest wyposażona w 20 metrowy kabel i ewentualnie kołnierz ssący do odprowadzania pozostałej wody (może zebrać ciecz do poziomu 5 mm).