Wynajem agregatów prądotwórczych

Zapewnienie bezpiecznego i niezawodnego tymczasowego zasilania w energię elektryczną  placu budowy jest koniecznością. W celu zapewnienia wytycznych dotyczących bezpieczeństwa elektrycznego, Drial gwarantuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania takie jak wynajem agregatów prądotwórczych.

 

Wynajem agregatów prądotwórczych stacjonarnych, przenośnych oraz na podwoziu

 

Drial Poland oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów w większości segmentów rynku zaczynając od zakładów przemysłowych, poprzez place budów na rozrywkowych/eventowych kończąc. Nasz asortyment dodatkowy do agregatów prądotwórczych udostępnia m.in. przedłużacze, przenośne rozgałęźniki, skrzynki rozdzielcze, transformatory, erbetki etc.

DRIAL dociera i dostarcza zasilanie, tam gdzie jest to potrzebne.

 

W sytuacjach braku dostępu do sieci lub awarii zasilania, skutki braku energii mogą być opłakane. Wtedy niezbędne okazują się agregaty prądotwórcze.

 

Gdzie znajdują zastosowanie agregaty prądotwórcze?

 

Agregaty stosowane są wszędzie tam, gdzie brak jest dostępu do sieci energetycznej, a także jako pomocnicze źródło energii w sytuacjach, kiedy awaria sieci powoduje spadek napięcia, lub przerwę w dostawie prądu. Jako źródło pomocnicze, agregaty powinny być więc dostępne we wszystkich miejscach, gdzie braki w dostawie prądu mogą mieć fatalne następstwa ekonomiczne – na przykład w przypadku urządzeń chłodniczych, komputerów, czy instalacji alarmowych. Własne agregaty prądotwórcze w celu zapewnienia zasilania urządzeniom podtrzymującym życie, posiada każdy szpital. Jako podstawowe źródło zasilania, generatory prądu znajdują zastosowanie na przykład na działkach rekreacyjnych bez dostępu do sieci, biwakach i kempingach. Nie dla każdego kupno takiego urządzenia jest opłacalne, dlatego warto skorzystać z wynajmy agregatów prądotwórczych.

 

Wynajem agregatów – korzyści

 

Zakup własnego agregatu prądotwórczego nie zawsze ma uzasadnienie ekonomiczne. Szczególnie w przypadku konieczności zapewnienia energii elektrycznej na budowie, gdzie na czas jej trwania potrzebne jest urządzenie o stosunkowo dużej mocy, które będzie niewykorzystane po zakończeniu prac. W takich przypadkach doskonałym rozwiązaniem okazuje się wynajem urządzenia. Wynajmując agregat, nie musisz się martwić o skutki awarii i przestoje spowodowane brakiem energii. Urządzenia są na bieżąco poddawane przeglądom i serwisowane. Masz do dyspozycji agregaty o różnej mocy, dostarczane według potrzeb. Nie interesuje Cię zbycie urządzenia, które przestaje być potrzebne.

 

Jaki agregat możesz u nas wynająć?

 

W zależności od potrzeb, możesz wynająć jeden z kilku rodzajów agregatów:

 

Agregaty prądotwórcze stacjonarne

 

Jak nazwa wskazuje, są urządzeniami, które umieszczamy w wybranym miejscu bez możliwości późniejszego przemieszczania. Wybór miejsca pod agregat stacjonarny powinien uwzględniać zarówno możliwość bezproblemowego dostępu do urządzenia, jak i bezpieczeństwo. Agregat nie może też stanowić przeszkody w dostępie do innych sprzętów i urządzeń. Agregaty stacjonarne doskonale sprawdzają się na działkach rekreacyjnych, gdzie nie mamy dostępu do sieci. Wynajem urządzenia na sezon zapewni nam energię elektryczną okresie, kiedy jest na działce potrzebna, a pozbawi kłopotu związanego z zabezpieczeniem urządzenia na miesiące poza sezonem, kiedy nie będzie użytkowane. Ten rodzaj agregatu jest też niezastąpiony na budowie, gdzie zapewnia energię narzędziom zasilanym energią elektryczną, jak również doświetlenie i oświetlenie po zmroku. Dzięki firmie Drial wynajem agregatów prądotwórczych stacjonarnych jest bardzo proste.

 

Agregaty przenośne

Przenośne agregaty prądotwórcze, są doskonałą, mobilną alternatywą dla agregatów stacjonarnych. Wynajem agregatów przenośnych pozwoli ułatwić wiele prac. Mogą być używane do zasilania elektronarzędzi na budowach, ale częściej są stosowane na biwakach, kempingach i w domkach letniskowych. 

 

Generatory na podwoziu

Generatory prądu na podwoziu, z możliwością przemieszczania za samochodem, to połączenie mocy generatorów stacjonarnych z mobilnością urządzenia przenośnego. Są to agregaty w obudowie, odporne na działanie warunków atmosferycznych, odpowiednie do pracy na zewnątrz. Wynajem generatorów na podwoziu polecamy szczególnie firmom i ekipom budowlanym.

 

Wynajmujemy generatory prądu oraz akcesoria

 

Decydując się na wynajem agregatów prądotwórczych, będziesz korzystać z generatorów odpowiednich dla Twoich potrzeb, bez zamrażania kapitału w urządzeniach.