Sprężone powietrze i narzędzia pneumatyczne

W tej kategorii znajdziesz wiele różnych maszyn, które przydadzą się przy pracach budowlanych, warsztatowych i przemysłowych. Wybór jest duży, a więc możesz znaleźć każde potrzebne narzędzie. Są one użyteczne w mnóstwach prac i działań. Sprężone powietrze i narzędzia pneumatyczne w naszej ofercie to sprawdzone i pewne artykuły.

 

Czym są i do czego służą narzędzia pneumatyczne?

 

Narzędzia pneumatyczne opierają swoje działanie na sprężonym powietrzu. Służą do ułatwiania ciężkich prac przemysłowych i budowlanych. Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego oferuje różne artykuły z tej kategorii. Są to między innymi młoty pneumatyczne oraz pistolety. To bardzo praktyczne i przydatne urządzenia. Pistolet pneumatyczny służy między innymi do usuwania cieczy, pyłu, czy też wiórów. Można go używać w czasie montażu lub innych prac budowlanych i przemysłowych.

 

Co znajdziesz w naszej ofercie sprzętu na sprężone powietrze?

 

Z naszego asortymentu możesz wynająć także:

  • kompresory
  • piaskarki
  • węże ciśnieniowe

 

Wszystkie oferowane przez nas sprzęty są regularnie sprawdzane i serwisowane. Wszystko to po to, aby wszelkie prace przebiegały szybko i sprawnie. Możesz zaufać i wybrać sprężone powietrze i narzędzia pneumatyczne wynajem u nas! Wszystko załatwisz szybko i bezproblemowo.

piaskarki

Piaskarki

Węże ciśnieniowe

Młoty pneumatyczne

Pistolety pneumatyczne