Prąd i oświetlenie

Na budowach i w wielu gałęziach przemysłu bardzo ważne są maszyny. Każdy myśli tu o podnośnikach, dźwigach i wszelkiego rodzaju sprzęcie do działania. Jednak to, co jest naprawdę istotne, to także prąd i oświetlenie. Te dwa czynniki umożliwiają nam pracę w każdych warunkach i o każdej porze dnia. Dlatego warto postawić na niezawodne maszyny, które nie zawiodą nas w najmniej oczekiwanym momencie!

 

Jaki jest sprzęt do wytwarzania prądu?

 

Wypożyczalnia Drial ma w swojej ofercie agregaty prądotwórcze wraz ze wszystkimi potrzebnymi elementami.

 

Sprzęt ten może być wykorzystany w wielu miejscach:

  • na budowie
  • w zakładach przemysłowych
  • do organizacji eventów i rozrywki

 

Agregaty prądotwórcze są niezastąpione w kryzysowych sytuacjach. Gdy następuje awaria sieci lub zasilania, mogą one uratować niejedną sytuację.

 

Dodatkowy sprzęt do agregatów prądotwórczych to:

  • przedłużacze
  • przenośne rozgałęźniki
  • skrzynki rozdzielcze
  • transformatory
  • erbetki

 

Jaki jest sprzęt do oświetlenia?

 

Wypożyczanie sprzętu do oświetlenia również jest popularną opcją w wielu sytuacjach. W naszym asortymencie na wynajem są między innymi wieże oraz maszty oświetleniowe. Nasz sprzęt to najnowsza technologia LED oraz zasilanie silnikiem wysokoprężnym – takie połączenie daje świetne efekty i zapewnia najwyższy komfort pracy. Maszyny oświetleniowe także przydadzą się na budowach, ale także w wielu gałęziach przemysłu, przy organizacji imprez, a także w górnictwie.

 

Postaw na pewny i sprawdzony sprzęt

 

Nasze maszyny i każdy sprzęt są regularnie serwisowane. Masz więc pewność, że będą one w pełni sprawne i gotowe do pracy. Wynajem prąd i oświetlenie to ułatwienie, a nawet umożliwienie pracy w różnych warunkach. Postaw na jakość, technologię i doświadczenie. Nasz sprzęt to gwarancja powodzenia każdej pracy. Prąd i oświetlenie idą ze sobą w parzę i pozwalają nam na jeszcze większe możliwości. Możesz pracować o każdej porze dnia i nocy, bez obaw, że nagle zabraknie prądu!