Wynajem i wypożyczalnia zagęszczarek

Trudno sobie wyobrazić profesjonalną budowę bez zagęszczarki. Wykonanie bez niej np. podjazdu do garażu jest praktycznie niemożliwe. Cena zakupu takiego urządzenia nie należy do zbyt niskich i – z punktu widzenia inwestora – jest po prostu nieopłacalna. Zobacz jak działa wynajem zagęszczarek w firmie DRIAL.

 

Zagęszczarka – jak działa?

Kluczem do zrozumienia istoty funkcjonowania zagęszczarki, jest oczywiście jej konstrukcja. Większość z nich zbudowana jest na podstawie specjalnej, masywnej płyty, wprowadzanej w ruch przez silnik spalinowy. Duża częstotliwość wymuszonych w ten sposób ruchów, powoduje powstanie charakterystycznego drgania, które przedkłada się na utwardzany grunt oraz posuw całej maszyny. Cząsteczki podłoża (piasek, żwir, ziemia), ulegają w ten sposób częściowemu zgnieceniu, dzięki czemu otrzymujemy w pełni utwardzone i stabilne podłoże.

 

Wynajem zagęszczarek – oferta

Zagęszczarki, które są dostępne w naszej ofercie, dzielimy przede wszystkim ze względu na sposób prowadzenia. Tym samym wyróżniamy:

 

Zagęszczarki jednokierunkowe

Pracują w określonym kierunku, utwardzając grunt w linii prostej. Są one na tyle masywne, że rola operatora ogranicza się w tym przypadku wyłącznie do kierowania ich po linii prostej. Są one bardzo skuteczne podczas utwardzania długich i wąskich powierzchni, takich jak np. podjazdy do garażu.

 

Zagęszczarki nawrotne

Ich konstrukcja umożliwia bezstopniową zmianę kierunku posuwu przód/tył , co sprawdza się zwłaszcza w przypadku wielkowymiarowych nawierzchni i zróżnicowanym kształcie. Pomimo wysokiej masy dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań technologicznych, prowadzą się stabilnie i precyzyjnie.

 

Ubijaki skoczki

W ich przypadku, elementem roboczym jest specjalna stopa, która dzięki mechanizmowi udarowemu może dociskać i utwardzać grunt. Ze względu na swój kształt, sprawdzają się one zwłaszcza w przypadku bardzo wąskich wykopów, których dno należy odpowiednio utwardzić. Te, które są dostępne w naszej ofercie, posiadają specjalne, trójstopniowe układy filtracyjne, zapewniające maksymalną ochronę silnika i poszczególnych komponentów.

 

Profesjonalny Wynajem Zagęszczarek

Nasza firma prowadzi wynajem zagęszczarek we wszystkich wymienionych powyżej typach. Naszą ofertę dostosowaliśmy do oczekiwań Klientów, którzy poszukują sprzętu o bardzo dobrych parametrach pracy i wysokiej niezawodności. Dzięki nam nie muszą Państwo kupować drogich urządzeń, które w dalszej perspektywie czasowej nie będą nikomu potrzebne.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na każde pytania dotyczące posiadanego przez nas sprzętu.