Wynajem i wypożyczalnia walców drogowych

Walec Bomag BMP 8500 | Drial Wynajem

610/850 mm

2,8 km/h

1595 kg

Walec Bomag BW 100 SCC-5 | Drial Wynajem

1000 mm

10 km/h

1700 kg

Walec Bomag BW 120 AD-5 | Drial Wynajem

1200 mm

10 km/h

2750 kg

Mini walce drogowe na wynajem niemieckiego producenta Bomag to świetny wybór urządzeń dedykowanych do zagęszczania gruntu, prac wykończeniowych w budownictwie drogowym, a nawet wykorzystywanych w ogrodnictwie i architekturze krajobrazu. Oferujemy wynajem walców kompaktowych – trzech modeli Bomag: BMP 8500, BW 100 SCC i BW 120 AD-5. Urządzenia te różnią się pomiędzy sobą wielkością, a co za tym idzie również przeznaczeniem.

Kompaktowe walce do wynajęcia – ogólne cechy

Walce Bomag charakteryzują się wysoką jakością wykonania, a także dużym zaawansowaniem technologicznym, dzięki któremu narzędzia te są skuteczne, a ich obsługa bezpieczna. Walce na wynajem wyposażone są w silniki marki Kubota, które dodatkowo wspiera system Bomag Ecomode. Dzięki niemu, jeżeli kontroler walca nie jest w danym momencie używany silnik zwalnia do minimalnych obrotów pozwalających pozostać na jałowym biegu. Obudowa modułu napędowego charakteryzuje się trwałością i jest szczelna, dzięki czemu do środka nie dostaje się bród, który mógłby uszkodzić mechanizm.

Bomag – więcej o producencie walców na wynajem w firmie Drial

Bomag (Bopparder Maschinenbau-Gesellschaft mbH) to znana niemiecka firma produkująca urządzenia przeznaczone do zagęszczania gruntu, asfaltu, śmieci i podobnych zastosowań. Produkty Bomag cechują się bardzo wysoką jakością wykonania, nowoczesnością konstrukcji i innowacyjnością. W maszynach produkowanych przez firmę daje się również zauważyć tendencję do jak największej ekologiczności i oszczędności paliwa. W 2005 roku firma została przejęta przez francuską grupę Fayat, o bardzo szerokim, związanym z technologią polu działania. O czasu przejęcia asortyment produkowany przez Bomag powiększył się o urządzenia wykorzystywane w budownictwie drogowym, jak na przykład układarki asfaltu.