Prace ziemne

Prace ziemne są jednymi z najpoważniejszych działań prowadzonych przy budowach. Potrzeba do nich profesjonalnego sprzętu, który jest niezawodny. Z terenem wykonuje się wiele różnych działań, od kopania, przez ubijanie aż do zasypywania. Dlatego właśnie ten dział jest bardzo rozbudowany i zawiera wiele różnych sprzętów. Wszystko po to, abyś mógł sprawnie i bezproblemowo przeprowadzić wszelkie prace w terenie.

 

Jaki sprzęt do prac ziemnych mamy w naszym asortymencie?

 

Nasza wypożyczalnia ma w swoim asortymencie taki sprzęt do prac ziemnych na wynajem:

  • Zagęszczarki
  • Walce
  • Minikoparki
  • Ładowarki kołowe
  • Wozidła budowlane
  • Szalunki do wykopów

 

W każdej kategorii znajdziesz profesjonalny i sprawdzony sprzęt, z którym szybko ukończysz każdą pracę związaną z terenem. Wynajem sprzętu budowlanego jest wygodnym rozwiązaniem, a dodatkowo opłacalnym. Nie musisz wydawać fortuny, aby pracować na naprawdę wysokiej jakości sprzęcie.

 

Do czego służy sprzęt do prac ziemnych?

 

W tej kategorii znajdziesz sprzęty, które przydają się przy różnych pracach ziemnych. Zagęszczarki to maszyny, które służą na przykład do wykonywania podjazdów pod garaż. Walce kształtują teren, są wykorzystywane w budownictwie drogowym, ogrodnictwie oraz architekturze krajobrazu. Z kolei minikoparki pozwolą na przekopanie terenu, znajduje zastosowanie w pracach gazowniczych, wodnych, kanalizacyjnych czy też ogólnobudowlanych. Jak widać, sprzęt jest zróżnicowany. Możesz więc wybrać dokładnie to, co jest Ci potrzebne. Bez wydawania fortuny na wyposażenie swojej firmy.

 

Sprawdzony sprzęt z wypożyczalni

 

Prace ziemne wynajem sprzętu to sprawdzone rozwiązanie. Szczególnie w takiej wypożyczalni, jak nasza. Serwisujemy i kontrolujemy sprzęt, aby był zawsze w pełni sprawny. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu. Zależy nam, abyś był zadowolony ze świadczonych przez nas usług. Dlatego przetestuj nasz sprzęt na wynajem i przekonaj się sam!