Wynajem osuszaczy i wentylatorów

Profesjonalne osuszacze i wentylatory Master na wynajem to sprzęt, który sprawdzi się w każdych warunkach, a dedykowany jest dla przemysłu, budownictwa i rolnictwa. Wypożyczane narzędzia cechują się bardzo wysoką jakością wykonania, z użyciem nowoczesnych technologii i materiałów, dzięki czemu są wydajne i niezawodne. Urządzenia mogą być z powodzeniem stosowane do osuszania zawilgoconych pomieszczeń, czy w budownictwie.

Osuszacze i wentylatory w ofercie DRIAL Wynajem:

Osuszacze kondensacyjne na wynajem – skuteczne usuwanie wilgoci

Osuszacz kondensacyjny MASTER DH 40/DH42 to profesjonalne urządzenie o wydajności 40 litrów na dobę. W praktyce przekłada się to na skuteczne osuszanie pomieszczeń o kubaturze nie przekraczającej 160 metrów sześciennych. Ten mniejszy z oferowanych osuszaczy podczas pracy utrzymuje przepływ 480 metrów sześciennych powietrza na godzinę, przy średnim zużyciu energii. Urządzenie polecane jest przede wszystkim do wykorzystania przy osuszaniu stawianych budynków, czy zalanych pomieszczeń. Często wykorzystywane bywa również w rolnictwie do osuszania pomieszczeń gospodarczych. Warto skorzystać z wynajmu osuszaczy aby wykorzystać sprzęt dokładnie wtedy kiedy jest nam potrzebny.

 

osuszacz MASTER DF 30P na wynajem

MASTER DF 30P

Model MASTER DH92 charakteryzuje się wydajnością 80 litrów na dobę. Nadaje się do osuszania pomieszczeń o dużej i bardzo dużej kubaturze – nawet do 330 metrów sześciennych. Przy zużyciu energii rzędu 1600 W urządzenie osusza 1000 metrów sześciennych powietrza na godzinę. Jest to największy z przemysłowych osuszaczy Master, którego głównym przeznaczeniem jest osuszanie dużych hal przemysłowych, magazynowych, czy rolniczych, a także wydajne osuszanie pomieszczeń na największych placach budowy. Jednocześnie charakteryzuje się relatywnie cichą pracą – generuje hałas nieprzekraczający 50 decybeli. Jest to duża zaleta osuszaczy na wynajem.

Wynajem osuszaczy

Obydwa urządzenia cechują się wysoką wydajnością pracy w stosunku do poboru mocy. Na uwagę zasługuje praktyczna konstrukcja. Bardzo solidna, metalowa obudowa zapewnia bezpieczeństwo, duże koła i wygodny uchwyt wygodę użytkowania. Osuszacze zaprojektowane zostały tak, aby mogły pracować w każdych warunkach przez całą dobę, dlatego świetnie poradzą sobie nawet w najtrudniejszych przypadkach. Urządzenia są zautomatyzowane, ich obsługa jest prosta. Dlatego też wynajem osuszaczy to bardzo dobry wybór nawet dla amatorów. Wyposażone zostały w duże zbiorniki na wodę. Istnieje możliwość podłączenia przewodów odprowadzających skropliny. Decydując się na wynajem osuszaczy Master zyskuje się pewność, bezawaryjność oraz wysoką skuteczność w atrakcyjnej cenie.

Profesjonalne wentylatory na wynajem – wspomaganie urządzeń grzewczych i chłodzących

Wentylator na wynajem MASTER DF 20P to najmniejszy z przemysłowych wentylatorów oferowanych przez firmę. Charakteryzuje się przepływem powietrza rzędu 6600 metrów sześciennych na godzinę pracy. Do wentylacji pomieszczeń większych poleca się model MASTER DF 30P o przepływie powietrza w granicach 10200 metrów sześciennych na godzinę. Dobór odpowiedniego wentylatora zależny jest od potrzeb. Składają się na nie rozmiary wentylowanego pomieszczenia, a także jego funkcja. Oba oferowane wentylatory cechują się wysoką wydajnością pracy w stosunku do poboru mocy, a także jakością wykonania gwarantującą niezawodność. Urządzenia mają możliwość regulacji kierunku – rotacja w pionie wynosi 360 stopni. Strumień nadmuch w obu urządzeniach może być regulowany i dostosowany do potrzeb wynajmującego wentylator.

Wypożyczalnia osuszaczy i wentylatorów

Urządzenia stosowane są do rozprowadzania powietrza w pomieszczeniach, dla wspomagania urządzeń grzewczych i chłodzących. Używa się ich również do zapewnienia wentylacji, oraz – wraz z urządzeniami grzewczymi – jako metody osuszania pomieszczeń. Jest to metoda, która sprawdza się przede wszystkim w czasie cieplejszej pory roku – wymaga dużej różnicy temperatury pomiędzy osuszanym pomieszczeniem, a zewnętrzem. Ze względu na niższą skuteczność, niż w przypadku osuszaczy kondensacyjnych stosuje się ją przede wszystkim jako metodę wspomagającą.

Wybór wentylatorów Master na wynajem to przede wszystkim gwarancja otrzymania sprawnych urządzeń bardzo wysokiej jakości. Cechuje je również prostota obsługi, a także bezawaryjność. Atrakcyjne ceny wynajmu urządzeń sprawiają, że są one doskonałą opcją na zapewnienie wentylacji na placu budowy, czy w pomieszczeniach przemysłowych lub jako wsparcie dla urządzeń grzewczych i chłodzących.