Wynajem nagrzewnic

Zimne pomieszczenia, szczególnie robocze, to prawdziwa udręka. Są tak samo trudnymi warunkami pracy, jak upały. Często też zbyt chłodne pomieszczenia uniemożliwiają wykonanie pewnych prac. Z pomocą przychodzą wtedy nagrzewnice. Nadają się one do wielu rodzajów pomieszczeń i są uniwersalne. Dostępne są różne modele. Możesz więc łatwo wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Zobacz jak działa wynajem nagrzewnic w firmie DRIAL.

 

Jak działa nagrzewnica?

 

Nagrzewnice służą do ocieplania powietrza w różnych miejscach. Nadają się zarówno na budowę, do warsztatu, magazynu, garażu, ale także do biur i pomieszczeń mieszkalnych. Nagrzewnice są urządzeniami przenośnymi. Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Drial oferuje także sprzęt na kółkach, które dodatkowo ułatwiają przemieszczanie. W naszym asortymencie znajdziesz nagrzewnice elektryczne jak i na olej opałowy lub napędowy.

 

Jakie nagrzewnice są dostępne do wypożyczenia?

 

Nagrzewnice na wynajem DRIAL to bogata oferta maszyn o różnej specyfikacji.

 

Nasz sprzęt dzielimy ze względu na takie dane techniczne:

  • zasilanie (moc)
  • przepływ powietrza
  • zasilanie
  • waga
  • zbiornik
  • spalanie (dotyczy nagrzewnic na olej napędowy lub opałowy)

 

Na podstawie tych informacji możesz łatwo ocenić, czy dany sprzęt nadaje się do Twojej pracy i czy warto wypożyczyć taką nagrzewnicę. W zależności od danych technicznych, nagrzewnice nadają się do większych lub mniejszych pomieszczeń, a także hali. Warto zwrócić uwagę na moc oraz przepływ powietrza. Będzie można lepiej ocenić, czy dana nagrzewnica da radę.

 

Sprawny sprzęt i duża wydajność

 

Regularnie serwisujemy i kontrolujemy nasz sprzęt. Dlatego wypożyczanie nagrzewnic u nas to dobra decyzja. Nagrzewnice są sprawne w 100% i gotowe do pracy. Nie wydawaj fortuny na własny sprzęt z każdej kategorii. Wynajem nagrzewnicy to opłacalna i pewna opcja.

 

Nagrzewnice elektryczne

Bez względu na to, jakiej wielkości przestrzeń potrzebujesz ogrzać, dysponujemy pełną gamą dostępnych nagrzewnic elektrycznych do wynajęcia. Wybieraj spośród małych przenośnych nagrzewnic elektrycznych aż po duże 22kW. Począwszy od ogrzewania kontenerów do obiektów przemysłowych z zastosowaniem 3-fazowych dmuchaw i grzejników wentylatorowych, Drial oferuje pełną gamę nagrzewnic elektrycznych dostosowanych do warunków domowych i przemysłowych.

 

Nagrzewnice olejowe

Nagrzewnice olejowe zapewniają duże ilości czystego, ciepłego i suchego powietrza do ogrzewania dużych pomieszczeń, takich jak hale, namioty i obiekty, w których przebywają ludzie. Ten rodzaj nagrzewnic idealnie nadaje się również do miejsc, w których wentylacja jest ograniczona lub istnieje ryzyko zapalenia materiałów. Ogrzewanie tymczasowe nagrzewniami olejowymi jest idealne do suszenia budynków w trakcie budowy lub po powodzi, ponieważ podnosi temperaturę bez podwyższania wilgotności względnej.