Ogrzewanie i Wentylacja

Wynajem i wypożyczalnia maszyn oraz urządzeń do ogrzewania i wentylacji. W ofercie posiadamy: nagrzewnice, osuszacze i wentylatory m.in. marki Master.

W ofercie wypożyczalni Drial Wynajem znajduje się wiele wariantów maszyn przeznaczonych do regulacji temperatury i wilgotności powietrza. Urządzenia różnią się nie tylko sposobem działania, ale także funkcjonalnością, rozmiarami, czy źródłem zasilania. Wszystkie charakteryzuje wysoka jakość i znakomity stan techniczny, o który na bieżąco dbają nasi serwisanci.

Wśród maszyn do ogrzewania i wentylacji znajdują się następujące urządzenia:

  • Nagrzewnice – maszyny przeznaczone do podnoszenia temperatury powietrza wewnątrz pomieszczeń. Sprawdzają się również przy konstrukcjach plenerowych jak sceny czy amfiteatry. Mogą być zasilane prądem sieciowym lub paliwem ciekłym. Nagrzewnice różnią się także wydajnością – posiadamy zarówno urządzenia do ogrzewania garaży, jak i hal produkcyjnych.
  • Osuszacze – urządzenia przeznaczone są do usuwania wilgoci z pomieszczeń. Sprawdzają się przy osuszaniu zalanych budynków, a także opuszczonych lub od dawna nieogrzewanych obiektów. Różnią się wielkością i wydajnością odzyskiwania wilgoci;
  • Wentylatory – maszyny przeznaczone do poruszania mas powietrza. Mogą przydać się w czasie upałów lub przy pracach w przestrzeniach zamkniętych. Wybierając urządzenie, warto zwrócić uwagę na maksymalny przepływ i wielkość wylotu powietrza.

W kategorii urządzeń do ogrzewania i wentylacji stawiamy na produkty firmy Master – jednego z największych światowych dostawców maszyn grzewczych i wentylacyjnych. Od prawie 70 lat producent ten stale udoskonala swoje wyroby, dzięki czemu są to praktycznie bezawaryjne i najbardziej ekonomiczne urządzenia w swojej klasie.