Zagęszczarka ubijarka wynajem Śląsk

Śląski oddział Drial Wynajem (ul. Komuny Paryskiej 1G, 41-219 Sosnowiec) wzbogacił się ostatnio o zestaw nowych zagęszczarek ubijarek.

Zagęszczarki ubijarki są powszechnie używane przy pracach budowlanych do utwardzania niespoistych gruntów, np. żwiru lub piasku. Na podłoże ustabilizowane za pomocą zagęszczarki lub ubijarki można układać kostkę brukową lub płyty chodnikowe.

Zakup fabrycznie nowej zagęszczarki o parametrach pozwalających na utwardzenie terenu wokół typowego domu jednorodzinnego to wydatek co najmniej kilkunastu tysięcy złotych. Dzięki usłudze wynajmu i wypożyczenia zagęszczarek realizowanej przez Drial Wynajem, mieszkańcy Śląska i okolic mają dostęp do wysokiej jakości sprzętu budowlanego za ułamek ich wartości rynkowej.

Wynajem zagęszczarek generuje oszczędności na ekipach brukarskich. Przy odrobinie wprawy niemal każdy jest w stanie samodzielnie utwardzić podłoże pod kostkę brukową prowadzącą od bramy do garażu przy swoim domu. Pełną ofertę zagęszczarek oraz pozostałych maszyn do prac ziemnych znaleźć można na stronie: prace ziemne.

Data publikacji: 2021-07-22 | Tagi: zagęszczarki