Wypożyczalnia zwyżek Poznań

Drial Wynajem to wypożyczalnia zwyżek posiadająca oddział w Poznaniu przy ul. Węglarza 12A. W ofercie posiada zwyżki spalinowe, elektryczne, teleskopowe i nożycowe.

Elektryczne zwyżki nożycowe to obowiązkowy element wyposażenia na niemal każdej budowie obiektu przemysłowego. Zwyżki elektryczne wykorzystuje się podczas stawiania hal magazynowych i produkcyjnych do realizacji prac instalatorskich na wysokościach. Zwyżki nożycowe doskonale sprawdzają się podczas montażu wentylacji, tryskaczy lub oświetlenia.

Widoczna na zdjęciu zwyżka nożycowa elektryczna będąca na wyposażeniu Drial Wynajem sp. z o.o. była wykorzystywana przez naszego klienta podczas prac budowlanych w podpoznańskich Komornikach. Jej maksymalna wysokość robocza wynosząca 13,70 m umożliwiła wygodne i szybkie prowadzenie montażu instalacji tuż pod powierzchnią dachu.

Dzięki dogodnej lokalizacji poznańskiego oddziału Drial Wynajem (dzielnica Nowe Miasto, bezpośrednie sąsiedztwo autostrady A2) transport sprzętu przebiegł błyskawicznie i bezproblemowo. Listę wszystkich dostępnych modeli elektrycznych zwyżek nożycowych znaleźć można na stronie: podnośniki nożycowe elektryczne.

Data publikacji: 2021-07-22 | Tagi: podnośniki