Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Warszawa

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Warszawa | Drial Wynajem

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Warszawa

Drial Wynajem to wypożyczalnia sprzętu budowlanego oferująca maszyny do każdego rodzaju prac ziemnych. Działamy m.in. w Warszawie i okolicach.

Jedną z ciekawszych inwestycji, w jakich bierzemy ostatnio aktywny udział, jest budowa instytucji kultury w podwarszawskiej miejscowości. Jak widać na załączonych zdjęciach warunki pogodowe nie rozpieszczały operatorów. Intensywne jesienne opady deszczu nie dość, że utrudniają skuteczne odwodnienie terenu to na dodatek sprawiają, że poruszanie się po placu budowy jest mocno uciążliwe.

Aby skutecznie obniżyć poziom wód gruntowych w celu wykonania wykopów pod fundamenty musieliśmy użyć pompy o nieco większej mocy i wydajności, niż wynikało to ze wstępnych obliczeń. Dbamy o to, żeby w każdym z naszych oddziałów rozrzuconych po całej Polsce dostępne były zapasowe urządzenia, więc niemal zawsze jesteśmy w stanie stawić czoła nieprzewidzianym sytuacjom.

W przypadku transportu materiałów w obrębie placu budowy klient zdecydował się na wynajem wozidła budowlanego Mecalac TA6. Jest to maszyna zdolna przewieźć 2 tony ładunku. Duże koła, napęd na obie osie i centralny przegub sprawiają, że wozidło to jest w stanie bezproblemowo poruszać się w każdych warunkach i dowolnie trudnym terenie.

Pełną ofertę maszyn i urządzeń do prac ziemnych będących w ofercie wypożyczalni sprzętu budowlanego Drial Wynajem znaleźć można na stronie: prace ziemne.