Wypożyczalnia podnośników Warszawa

Drial Wynajem to wypożyczalnia podnośników z oddziałem w Warszawie, który mieści się przy ul. Odlewniczej 5 (dzielnica Żerań).

Wynajem podnośników to usługa, która cieszy się największą popularnością wśród deweloperów i ich podwykonawców realizujących prace budowlane w obiektach magazynowych. Współczesne magazyny to budynki, których wysokość netto wynosi zazwyczaj 10-12 m. Wysokość netto to jeden z parametrów stosowanych w intralogistyce, oznaczający wysokość użytkową hali mierzoną od posadzki do najniższego elementu konstrukcyjnego ograniczającego możliwość składowania ładunków. Bez specjalistycznych zwyżek i podnośników prowadzenie prac montażowych na poziomie stropu byłoby bardzo utrudnione lub czasami wręcz niemożliwe – tradycyjne rusztowania lub mobilne wieże nie zapewniają wygodnego dostępu do każdego miejsca pod sklepieniem budynku.

Widoczna na zdjęciu zwyżka to podnośnik nożycowy spalinowy marki JLG, model 33 RTS. Umożliwia on podnoszenie nawet 680 kg na wysokość 12 metrów. Podnośnik ten został wynajęty do realizacji prac budowlanych w nowopowstającym magazynie w Grodzisku Mazowieckim. Zwyżka JLG 33 RTS napędzana jest silnikiem diesla, więc może być eksploatowana wyłącznie na zewnątrz budynków. Jak widać na fotografii, wykorzystywano ją m.in. podczas montażu szklanych elementów elewacji.

Na tym samym obiekcie, ale do prac wewnątrz hali magazynowej, pracował jeszcze jeden podnośnik z floty Drial Wynajem – podnośnik nożycowy elektryczny Genie GS 4047. Umożliwia on prowadzenie prac na wysokości 13,70 m z obciążeniem na platformie do 350 kg. Pełną ofertę podnośników, które można wynająć na budowę hali magazynowej o dowolnych gabarytach, znajdziesz na stronie: wynajem podnośników.

Data publikacji: 2021-07-27 | Tagi: podnośniki