Wypożyczalnia koparek Goczałkowice-Zdrój

Koparki i wozidła budowlane wypożyczone od Drial Wynajem można spotkać na budowie boiska piłkarskiego w Goczałkowicach-Zdrój (woj. śląskie).

Dzięki szerokiemu katalogowi sprzętu budowlanego do prac ziemnych w ofercie Drial Wynajem, inwestor jest w stanie zrealizować niemal każdą inwestycję bez konieczności posiadania własnych maszyn. W przypadku budowy obiektów “powierzchniowych” takich jak wspomniane we wstępie boiska niezbędne są m.in.:

  • koparki i koparko-ładowarki: do wstępnego kształtowania gruntu,
  • wozidła budowlane: do transportu urobku,
  • walce: do wyrównywania terenu,
  • zagęszczarki: do stabilizowania powierzchni przed dalszą obróbką.

Realizowanie prac budowlanych w oparciu o wypożyczony sprzęt to przede wszystkim niższe koszty – wykonawca ponosi opłaty wyłącznie wtedy, gdy faktycznie pracuje. Najemca nie musi się martwić o przestoje wynikające z przyczyn niezależnych lub z powodu awarii. W razie wystąpienia usterki Drial Wynajem niezwłocznie dostarcza nowe urządzenie bezpośrednio na plac budowy.

Wynajem sprzętu budowlanego do prac ziemnych to usługa ciesząca się dużym powodzeniem wśród firm oferujących szeroką gamę usług. W przeciwieństwie do standardowego leasingu najemca nie musi się wówczas martwić stałymi kosztami w trakcie przestojów. W perspektywie miesiąca lub kwartału wypożyczenie koparek lub innego sprzętu budowlanego do prac ziemnych może wygenerować oszczędności rzędu kilkunastu tysięcy złotych.

Widoczna na zdjęciu minikoparka i wozidło budowlane dostarczone zostały przez śląski oddział Drial Wynajem, zlokalizowany w Katowicach, przy ul. Komuny Paryskiej 1G. Dane teleadresowe bezpośrednio do oddziału znaleźć można na stronie Kontakt.

Data publikacji: 2021-08-10 | Tagi: minikoparki wozidla