Wynajem zwyżek Warszawa

Zwyżki z floty Drial Wynajem doskonale sprawdzają się podczas inwestycji w branży kolejowej. Przykładem jest budowa przystanku PKP Warszawa Targówek.

Inwestycja realizowana przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ma na celu ułatwienie mieszkańcom stolicy komunikacji pomiędzy pociągiem, a metrem. Nowy przystanek budowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie drugiej nitki metra (stacja Szwedzka) oraz przystanków komunikacji miejskiej w kierunku Targówka i Pragi.

Realizowane właśnie prace przygotowawcze umożliwią rozbudowę linii kolejowej z Warszawy w kierunku Legionowa do układu czterotorowego. Położony na nasypie przystanek „obejmuje” ok. 700 metrów ścianek Larsena. Wbite na głębokość 12 m stalowe elementy wzmocniły konstrukcję. Takie rozwiązanie pozwoli w przyszłości na budowę nowych torów. Oddanie przystanku do użytku planowane jest na grudzień 2021 r.

Widoczny na zdjęciu podnośnik nożycowy umożliwia podnoszenie do 680 kilogramów. Operator może wykonywać prace na wysokości do 12,06 metra. Szczegółową specyfikację oraz formularz zamówienia urządzenia znaleźć można na stronie modelu: podnośnik nożycowy spalinowy JLG 33 RTS.

Data publikacji: 2021-08-24 | Tagi: podnośniki