Wynajem zbiorników na paliwo Warszawa

Drial oddział Warszawa oferuje wynajem mobilnych zbiorników na paliwo, które mogą służyć jako dodatkowe źródło oleju napędowego do agregatów prądotwórczych.

Mobilne zbiorniki na paliwo stosuje się na tych placach budowy, gdzie istotne jest zachowanie ciągłości prac. Dotyczy to głównie inwestycji realizowanych przez podmioty publiczne, w przypadku których umowy z wykonawcami obwarowane są wysokimi karami za niedotrzymanie założonych terminów.

Z tego typu sytuacją mamy do czynienia na budowie budynku oświatowego na warszawskim Bemowie. Wynajęty przez firmę budowlaną agregat prądotwórczy co prawda posiada już wbudowany zbiornik na paliwo, ale zamawiający zdecydował się na podłączenie do niego dodatkowego zewnętrznego zbiornika (widocznego na zdjęciu na drugim planie). Zbiornik o pojemności 1000 l może także pełnić rolę dystrybutora dla innych maszyn budowlanych typu koparki, wozidła i podnośniki.

W ofercie Drial Wynajem posiadamy zbiorniki na paliwo renomowanego amerykańskiego producenta Western Global. Urządzenia te – jako jedne z niewielu dostępnych na polskim rynku – posiadają w pełni stalową ramę i podwójny płaszcz. Dzięki temu mogą być transportowane i eksploatowane nawet w najcięższych warunkach. W swoich zasobach posiadamy zbiorniki na paliwo o 3 pojemnościach: 1000 l, 2000 l oraz 3000 l.

Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie: wynajem zbiorników na paliwo.

Data publikacji: 2022-04-19 | Tagi: zbiorniki