Wynajem zagęszczarek ubijarek Warszawa Annopol

Drial Wynajem oddział Warszawa oferuje szeroką gamę maszyn i urządzeń do prac ziemnych, w tym także wynajem zagęszczarek i ubijarek.

Jedna z zagęszczarek z naszej floty maszyn do prac ziemnych miała okazję pracować ostatnio na placu budowy nowego centrum logistycznego, zlokalizowanego w dzielnicy Warszawa Annopol. Kompleks magazynów zajmie finalnie powierzchnię ok. 40 000 m2. Budowany jest w celu zaspokojenia popytu na obiekty logistyczne położone w obrębie dużych aglomeracji, wynikającego ze stale rosnącej liczby zamówień w kanale e-commerce.

Wykonawca prac ziemnych w ramach tej inwestycji zdecydował się na wynajem zagęszczarki rewersyjnej Bomag BPR 100/80D. Jest to jedna z najmocniejszych zagęszczarek w naszej ofercie – jej masa to 700 kg, a wydajność 10,3 kW. Dzięki dużej szerokości roboczej i ogromnej mocy, model ten zapewnia najwyższą wydajność zagęszczania gruntu podczas dowolnych prac ziemnych. Ważną cechą zagęszczarki Bomag BPR 100/80D jest unikatowy system tłumienia drgań na drążku kierowniczym, dzięki czemu operator może pracować dłużej bez zmęczenia rąk niż w przypadku mniejszych i tańszych modeli.

Pełny katalog zagęszczarek i pozostałych maszyn do prac ziemnych w ofercie Drial Wynajem znaleźć można stronie: prace ziemne.

Data publikacji: 2022-03-31 | Tagi: zagęszczarki