Wynajem zagęszczarek ubijarek Świdnica

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Drial oferuje wynajem zagęszczarek i ubijarek w Świdnicy i całym województwie dolnośląskim.

Od początku istnienia naszej firmy (czyli już od ponad 10 lat) najbardziej cieszy nas, gdy sprzęt z logiem Drial Wynajem jest wykorzystywany przy inwestycjach wspierających rozwój małych lokalnych społeczności. Dlatego też z nieukrywaną przyjemnością dostarczyliśmy jedną z naszych zagęszczarek Swepac FB510 na blac budowy przedszkola i żłobka w miejscowości Pszenno w powiecie świdnickim. Po oddaniu budynku do użytku (planowana data to koniec maja 2022 r.) mieścić się w nim będą 3 oddziały żłobkowe i 2 przedszkolne, liczące po 25 dzieci każdy.

Swepac FB 510 to jedna z najlepszych na rynku dwukierunkowych zagęszczarek do gruntu. Pomimo stosunkowo dużej masy (500 kg) zagęszczarka jest dobrze wyważona i łatwa w prowadzeniu. Ergonomiczny uchwyt z wbudowanym mechanizmem tłumienia drgań nie męczy nadmiernie operatora podczas pracy. Dzięki temu wynajmujący jest w stanie w ciągu jednej zmiany ustabilizować dużo większą powierzchnię gruntu niż przy użyciu tańszych urządzeń konkurencyjnych firm.

Pełną ofertę sprzętu budowlanego do każdego rodzaju prac ziemnych znaleźć można na stronie: prace ziemne.

Data publikacji: 2021-11-17 | Tagi: zagęszczarki