Wynajem wozideł budowlanych Warszawa

Drial oferuje wynajem wozideł budowlanych (taczek spalinowych) w mieście Warszawa. W ofercie wozidła budowlane marki Mecalac o ładowności do 9 ton.

Wozidła budowlane to genialne w swojej prostocie – ale z niewiadomych przyczyn wciąż niedoceniane przez polskie firmy – maszyny budowlane do prac ziemnych. Inne potoczne nazwy tych urządzeń to taczki spalinowe lub mini wywrotki. Nazwy te doskonale oddają przeznaczenie wozideł, służą one bowiem do transportu sypkich materiałów na niewielkie odległości (głównie w obrębie jednego placu budowy).

W ofercie Drial Wynajem posiadamy głównie wozidła budowlane marki Mecalac serii TA. W zależności od modelu, urządzenia te mają nośność od 1 do 9 ton. Na zdjęciu widoczny jest model TA3.5 o maksymalnej ładowności 3500 kg i pojemności skrzyni ładunkowej wynoszącej 1,88 m3. Wynajęty został przez firmę budowlaną realizującą nowe osiedle mieszkaniowe na warszawskim Bemowie.

Pełną ofertę wozideł budowlanych dostępnych we flocie Drial Wynajem znaleźć można na stronie: wynajem wozideł budowlanych.

Data publikacji: 2022-05-31 | Tagi: wozidla