Wynajem walców Szczecin

Drial oferuje wynajem walców w Szczecinie i całym województwie zachodniopomorskim. Na zdjęciu walec Bomag BMP 8500 na budowie w Porcie Centralnym Szczecin.

Bomag BMP 8500 to zdalnie sterowany walec przeznaczony do prowadzenia prac w wąskich wykopach. Wykorzystuje się go w tych miejscach, w których praca przy użyciu tradycyjnych ręcznych urządzeń może być niebezpieczna dla operatora, np.: kanałach, wykopach pod rurociągi lub głębokie fundamenty. Model ten posiada przegubowy układ kierowniczy, więc łatwo manewruje się nim nawet w wąskich wykopach.

Widoczne na zdjęciu ujęcie to fragment robót budowlanych prowadzonych na terenie Stacji Szczecin Port Centralny. W ramach inwestycji zaplanowano budowę 61 km torów i modernizację 12 przejazdów kolejowo-drogowych. Celem całego przedsięwzięcia jest zwiększenie możliwości przeładunkowych stacji Szczecin Port i zapewnienie dojazdu składom towarowym bezpośrednio do wybranych rejonów portu.

Inwestycja realizowana w Szczecinie jest częścią większego zadania obejmującego również przebudowę torowisk w Świnoujściu. Dzięki zamontowaniu nowoczesnych urządzeń sterowania ruchem kolejowym do Portu Morskiego w Świnoujściu będą mogły wjeżdżać dłuższe i cięższe pociągi. Oddanie do użytku zmodernizowanej infrastruktury planowane jest na początku 2024 r.

Walce oraz pozostały sprzęt do prac ziemnych w ofercie Drial Wynajem można znaleźć i wypożyczyć na stronie: prace ziemne.

Data publikacji: 2021-12-06 | Tagi: walce