Wynajem walców Grodzisk Mazowiecki

Drial oferuje wynajem walców w Grodzisku Mazowieckim i okolicach. Podczas budowy obiektu przemysłowego jeden z klientów wypożyczył walec Bomag BMP 8500.

Budowa dużego obiektu przemysłowego (hali produkcyjnej, magazynu, zaplecza socjalno-biurowego) to nie tylko najlepiej widoczne prace murarskie, ale także szereg mniej “spektakularnych” robót towarzyszących, jak np. ułożenie instalacji wodno-kanalizacyjnej lub wykonanie nawierzchni na drogach dojazdowych. W ofercie Drial Wynajem posiadamy maszyny i urządzenia do realizacji każdego zadania na placu budowy, w tym także obejmującego prace ziemne.

Podczas ostatniej inwestycji w Grodzisku Mazowieckim, widoczny na zdjęciu walec BMP 8500 marki Bomag został wykorzystany do zagęszczania gruntu w wykopach pod fundamenty oraz obszarze przeznaczonym na ciągi komunikacyjne. Walec Bomag BMP 8500 jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń w swojej klasie. Oprócz zdalnego sterowania radiowego posiada wbudowany czujnik wskazujący operatorowi moment osiągnięcia optymalnego zagęszczenia gruntu. Urządzenie posiada także zespół detektorów natychmiastowo zatrzymujących maszynę, gdy tylko wykryją obecność człowieka w swoim bezpośrednim otoczeniu.

Pełną gamę maszyn i urządzeń do prac ziemnych we flocie Drial Wynajem znaleźć można na stronie: prace ziemne.

Data publikacji: 2021-12-13 | Tagi: walce