Wynajem pomp Wrocław

Pompy z logiem Drial Wynajem wykorzystywane są podczas prac modernizacyjnych sieci wodociągowej w Bielanach Wrocławskich.

Modernizacja pompowni w Bielanach Wrocławskich to część większej inwestycji obejmującej budowę magistrali wodociągowej na południu Wrocławia. Jej celem jest przede wszystkim zabezpieczenie dostaw wody do rozwijającej się strefy ekonomicznej zlokalizowanej na terenie gminy Kobierzyce. Jednym z inwestorów jest koncern LG Chem Wrocław Energy, który w nowo budowanej fabryce planuje produkcję 100 tys. baterii do samochodów elektrycznych rocznie.

Nowa infrastruktura wodociągowa we Wrocławiu i Kobierzycach odciąży również dotychczas działające stacje uzdatniania wody, które są głównym źródłem zaopatrzenia tamtejszych gospodarstw domowych. Zakończenie modernizacji bielańskiej pompowni planowane jest na drugą połowę 2021 r., a całości inwestycji na 2022 rok.

Katalog pomp w ofercie Drial Wynajem obejmuje m.in.: pompy do igłofiltrów, pompy do ścieków i wody brudnej oraz pompy wysokociśnieniowe. Szczegółowe charakterystyki wszystkich dostępnych modeli znaleźć można na stronie wynajem pomp.

Data publikacji: 2021-08-10 | Tagi: pompy