Wynajem pomp Wiskitki

Drial oferuje wynajem pomp do igłofiltrów, pomp do ścieków i wody brudnej, pomp zatapialnych oraz pomp wysokociśnieniowych w miejscowości Wiskitki.

Wiskitki to niewielka gmina położona w centralnej Polsce na przecięciu autostrady A2 i drogi krajowej nr 50 oraz w niewielkiej odległości od planowanego Centralnego Portu Komunikacyjnego. Korzystna lokalizacja sprawia, że na tym terenie dynamicznie rozwija się sektor magazynowy i logistyczny – swoje zaplecza magazynowe budują tu kolejne wiodące firmy z branży TSL.

Drial Wynajem jest w stanie zapewnić maszyny budowlane niezbędne na każdym etapie budowy nowego magazynu: od przygotowania gruntu (pompy do odwadniania), przez prace ziemne (walce, koparki, ubijarki, szalunki), zasadnicze prace budowlane (agregaty prądotwórcze), a na robotach montażowych kończąc (podnośniki do pracy na wysokościach).

Na zdjęciu widoczna jest jedna z naszych profesjonalnych pomp do igłofiltrów, służąca do czasowego obniżania poziomu wód gruntowych. Wykorzystuje się ją podczas wykopów pod fundamenty lub instalacje liniowe. Najważniejszą cechą wszystkich pomp z naszej floty jest niezawodność i możliwość ciągłej pracy, dzięki czemu inwestor może mieć pewność, że prace budowlane będą mogły toczyć się bez przestojów.

Pełny katalog pomp dostępnych na wynajem w naszej ofercie znaleźć można na stronie: wynajem pomp.

Data publikacji: 2022-05-19 | Tagi: pompy