Wynajem pomp Szczecin

Drial Wynajem to wypożyczalnia sprzętu budowlanego oferująca wynajem pomp w Szczecinie i całym województwie zachodniopomorskim.

Profesjonalne pompy z logiem Drial Wynajem można spotkać na placu budowy centrum logistycznego 7R Park Szczecin. Zadaniem widocznej na zdjęciu pompy do igłofiltrów jest obniżenie poziomu wód gruntowych na czas wykonywania wykopów, układania instalacji podziemnych i prowadzenia prac przy fundamentach. W naszej flocie posiadamy wyłącznie sprzęt najlepszych marek (BBA, Pioneer, Geho), które zapewniają ciągłą i wydajną pracę, przy jednoczesnym niewielkim zużyciu paliwa. Pełną ofertę pomp wysokociśnieniowych, pomp do igłofiltrów oraz pomp do ścieków i wody brudnej znaleźć można na stronie wynajem pomp.

Na kompleks 7R Park Szczecin składać się będą dwa nowoczesne budynki magazynowe o łącznej powierzchni 58 000 m2. Inwestycja ta ma za zadanie umocnić pozycję Szczecina i województwa zachodniopomorskiego w roli zaplecza logistyczno-magazynowego dla sektora e-commerce, ukierunkowanego na obsługę klientów z Niemiec i Skandynawii. Przewagą centrum logistycznego 7R Park Szczecin nad innymi podobnymi obiektami w regionie jest niewielka odległość do centrum stolicy województwa (2,5 km), bezpośrednie sąsiedztwo z portem morskim (3,4 km), dobre skomunikowanie z resztą kraju (12 km do autostrady A6) oraz zaledwie 14 km do granicy z Niemcami.

Data publikacji: 2021-11-08 | Tagi: pompy