Wynajem pomp Skierniewice

Drial oferuje wynajem pomp w Skierniewicach. Przykładem jest widoczna na zdjęciu pompa do igłofiltrów podczas odwadniania wykopu pod linię kanalizacyjną.

Pompy do igłofiltrów stosowane są do czasowego obniżania poziomu wód gruntowych podczas wykopów budowlanych – zarówno szerokoprzestrzennych, jak i liniowych. Tę drugą sytuację widzimy na załączonym zdjęciu: pompa z oferty Drial Wynajem wraz z dołączonym zespołem igłofiltrów odwadnia fragment terenu, na którym zainstalowana zostanie linia wodno-kanalizacyjna. Inwestycja ta realizowana była w Skierniewicach w województwie łódzkim.

Szukając pompy do odwodnienia terenu na potrzeby prac budowlanych należy pamiętać, że samo urządzenie ssąco-tłoczne nie wystarczy. Konieczne jest dobranie także odpowiedniego osprzętu: igłofiltrów oraz przewodów zbiorczych. Znając docelowe wymiary wykopu oraz parametry niezbędnych akcesoriów należy określić wymaganą wydajność samej pompy i efektywną wysokość podnoszenia. Obliczenia te są dosyć skomplikowane, ale w Drial Wynajem wykonujemy je w ramach usługi wynajmu pompy. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję, że wypożyczone urządzenia będą optymalnie dobrane do zaplanowanej pracy.

Pełny katalog pomp do różnych zastosowań dostępnych w ofercie Drial Wynajem znaleźć można na stronie: wynajem pomp.

Data publikacji: 2022-04-07 | Tagi: pompy