Wynajem pomp do ścieków i wody brudnej Tomaszów Mazowiecki

Wynajem pomp do ścieków i wody brudnej Tomaszów Mazowiecki

Pompy do ścieków i wody brudnej z logiem Drial Wynajem pracowały ostatnio podczas prac modernizacyjnych w oczyszczalni ścieków w Tomaszowie Mazowieckim.

Podczas wykonywania prac w obrębie infrastruktury kanalizacyjnej (np. modernizacja sieci, przebudowa zbiorników, rozbudowa linii) bardzo często pojawia się konieczność zapewnienia tymczasowej drogi dla przepływających ścieków – tzw. bypassu kanalizacji. Stworzenie tymczasowego “koryta” dla nieczystości pozwala na bezpieczne prowadzenie zaplanowanych prac.

Na kompletny system bypassu ściekowego składa się co najmniej jedna pompa, odpowiednia ilość przewodów tłocznych oraz armatura dodatkowa (trójniki, zawory, rozdzielacze itp.). W przypadku prac na niewielkich instalacjach (np. w obrębie pojedynczego gospodarstwa domowego) może wystarczyć jedna niewielka pompa zatapialna o wydajności kilkunastu m3/h. W przypadku robót na infrastrukturze zbiorczej (np. w miejskiej oczyszczalni ścieków) konieczne jest zapewnienie całego zespołu pomp, które nie dość że będą w stanie zapewnić przepływ rzędu kilku tysięcy m3/h to dodatkowo będą odporne na wahania obciążenia, duże spadki i odległości tłoczenia oraz dużą ilość ciał stałych w cieczy.

Z tego typu wyzwaniem mieliśmy do czynienia podczas ostatnich prac konserwatorskich w oczyszczalni ścieków w Tomaszowie Mazowieckim. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszyn najlepszych światowych marek (m.in. Hidrostal, BBA, Pioneer) jesteśmy w stanie zapewnić obsługę każdej – nawet najbardziej złożonej awaryjnej sytuacji – w ekspresowo krótkim czasie.

Pełny katalog profesjonalnych pomp do ścieków i wody brudnej w ofercie Drial Wynajem dostępny jest na stronie wynajem pomp.

Data publikacji: 2021-12-01 | Tagi: pompy