Wynajem pomp do igłofiltrów Gorzów Wielkopolski

Wynajem pomp do igłofiltrów Gorzów Wielkopolski

Drial oferuje wynajem pomp do igłofiltrów w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach. Na zdjęciu 5 zestawów pracujących podczas budowy linii energetycznej.

Drial Wynajem specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych systemów do odwadniania terenu podczas prowadzenia prac budowlanych. Jednym z dostępnych rozwiązań są instalacje igłofiltrowe służące do czasowego obniżania poziomu wody gruntowej podczas budowy fundamentów. Na zdjęciu widocznych jest 5 zestawów pomp do igłofiltrów wypompowujących wodę z wykopu, w którym powstanie fundament pod słup wysokiego napięcia.

Trzonem naszej floty pomp do igłofiltrów są urządzenia marki BBA oraz Hidrostal. Pompy tych marek uznawane są za najlepsze na rynku. Charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami pompowania (wydajność do 135 m3/h, wysokość podnoszenia do 16 m) przy jednoczesnym niewielkim zużyciu paliwa (1,5 l/h przy pełnym obciążeniu). Pompy BBA i Hidrostal przeznaczone są do pracy w najcięższych warunkach. Posiadają duży swobodny przelot (75 mm) oraz mocną obudowę zabezpieczającą urządzenie przed wandalizmem lub warunkami atmosferycznymi.

Pełny katalog dostępnych pomp do igłofiltrów znaleźć można na stronie: wynajem pomp.

Data publikacji: 2022-03-08 | Tagi: pompy