Wynajem podnośnikow Rawa Mazowiecka

Drial oferuje wynajem podnośników w miejscowości Rawa Mazowiecka. W ofercie podnośniki: masztowe, nożycowe, przegubowa oraz ładowarki teleskopowe.

Drial Wynajem specjalizuje się w wynajmie maszyn wykorzystywanych podczas budowy obiektów komercyjnych. Przykładem tego typu inwestycji jest budowa sklepu wielkopowierzchniowego w Rawie Mazowieckiej (woj. łódzkie).

Generalny wykonawca zdecydował się na wynajem spalinowego podnośnika teleskopowego JLG 460 SJ. Jest to jeden z najbardziej uniwersalnych podnośników w naszej flocie, wykorzystywany głównie podczas prac konstrukcyjnych: montażu słupów, połaci dachowych lub poszycia hal. Cechą charakterystyczną tego podnośnika jest napęd 4×4 oraz duże koła, co ułatwia poruszanie się nawet po trudnym terenie. Dowód widoczny jest na powyższym zdjęciu.

Podnośnik teleskopowy spalinowy JLG 460 SJ to pojazd umożliwiający podnoszenie do 270 kilogramów. Operator może wykonywać prace na wysokości do 16,09 metra. Pełna specyfikacja urządzenia oraz formularz zamówienia dostępny jest na stronie: podnośnik teleskopowy spalinowy JLG 460 SJ.

Data publikacji: 2022-05-24 | Tagi: podnośniki