Wynajem podnośników Radzymin

Drial oferuje wynajem podnośników w miejscowości Radzymin i okolicach. W ofercie m.in. podnośniki elektryczne do prac w magazynach wysokiego składowania.

Na załączonym zdjęciu widzimy elektryczny podnośnik nożycowy JLG 3246 ES. Został on wynajęty przez firmę zajmującą się instalacjami elektrycznymi niskiego i średniego napięcia w nowo wybudowanym obiekcie magazynowym w podwarszawskim Radzyminie. Wykonawca wybrał akurat ten konkretny model, ponieważ umożliwia on swobodne prowadzenie prac na wysokości stropu obiektu (10-12 m). Podnośniki elektryczne są ciche oraz nie emitują spalin, dzięki czemu można ich swobodnie używać w zamkniętych pomieszczeniach. Widoczny na fotografii model dodatkowo został wyposażony w koła, które nie niszczą posadzek.

Specyficzna konstrukcja nowoczesnych magazynów sprawia, że linie elektryczne to nie jedyne instalacje, które muszą być prowadzone tuż pod stropem budynku. W związku z tym elektryczne podnośniki z oferty Drial Wynajem znajdą zastosowanie także przy montażu:

  • instalacji przeciwpożarowych,
  • wentylacji i klimatyzacji,
  • sieci LAN i monitoringu CCTV.

Radzymin oraz pozostałe miejscowości leżące w sąsiedztwie stolicy obsługiwane są przez nasz oddział zlokalizowany w Warszawie przy ul. Odlewniczej 5. Każde z naszych regionalnych przedstawicielstw posiada swoją flotę maszyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć wymagane urządzenie wprost na plac budowy w rekordowo krótkim czasie. Gęsta sieć oddziałów rozsianych po całej Polsce to także błyskawiczny czas reakcji serwisu na wypadek awarii. Dzięki temu wykonawca nie musi martwić się niezaplanowanymi przestojami i może skupić się wyłącznie na rzetelnej realizacji zleconych mu prac.

Aktualną listę naszych regionalnych oddziałów wraz z danymi kontaktowymi znaleźć można na stronie Kontakt.

Data publikacji: 2022-05-05 | Tagi: podnośniki