Wynajem podnośników Radom

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Drial oferuje wynajem podnośników, zwyżek i podestów ruchomych w Radomiu i całym województwie mazowieckim.

Profesjonalny sprzęt budowlany z floty Drial Wynajem po raz kolejny wyjechał na plac budowy zlokalizowany w Radomiu. Tym razem nasze maszyny wykorzystywane są podczas prac budowlanych nowego centrum handlowego zlokalizowanego na osiedlu Południe, przy ul. Wierzbickiej. Obok działającego tu już marketu Leroy Merlin powstanie drugi w mieście supermarket Kaufland oraz galeria handlowa na 20 mniejszych placówek.

Na obecnym etapie inwestycji generalny wykonawca wynajął od nas podnośniki nożycowe Genie GS 1932. Są to zwyżki umożliwiające prowadzenie prac na wysokości niemal 8 metrów. Niewielkie gabaryty, stosunkowo niska masa oraz napęd elektryczny sprawiają, że ten model podnośników doskonale sprawdza się podczas prac budowlanych i instalatorskich wewnątrz budynków. Duża zwrotność podnośnika oraz brak emisji spalin i hałasu pozwala na jego użytkowanie bez konieczności przerywania pozostałych prac prowadzonych w budynku.

Pełny katalog podnośników dostępnych w ofercie Drial Wynajem znaleźć można na stronie: wynajem podnośników.

Data publikacji: 2021-11-20 | Tagi: podnośniki