Wynajem podnośników przegubowych Warszawa

Drial Wynajem oferuje wynajem podnośników w Warszawie. W ofercie posiada podnośniki masztowe, nożycowe, przegubowe i ładowarki teleskopowe.

Jeden z naszych stałych klientów, który realizuje prace budowlane na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego ponownie skorzystał z wynajmu naszych podnośników. Tym razem zadaniem do wykonania był montaż punktów oświetleniowych i punktów tryskaczowych w trudno dostępnych fragmentach stropu.

Do tego typu prac najlepiej nadają się podnośniki przegubowe z teleskopowym ramieniem. Oprócz dużej wysokości podnoszenia i sporemu udźwigowi urządzenia te umożliwiają montażystom bezpieczny dostęp do miejsc, w których ustawienie tradycyjnego rusztowania jest niemożliwe.

Dzięki temu, że jeden z oddziałów firmy Drial zlokalizowany jest w Warszawie Białołęce to dostawę wybranego podnośnika zrealizowaliśmy w ciągu zaledwie kilku godzin od złożenia zamówienia.

Pełną listę podnośników dostępnych w ofercie Drial Wynajem znaleźć można na stronie: wynajem i wypożyczalnia podnośników.

Data publikacji: 2021-07-15 | Tagi: podnośniki