Wynajem podnośników Piaseczno

Drial oferuje wynajem podnośników oraz zwyżek w Piasecznie i okolicach. Na zdjęciu podnośniki nożycowe elektryczne Genie GS 4047 podczas renowacji elewacji.

Podnośniki nożycowe elektryczne Genie GS 4047 to jedne z najczęściej wypożyczanych zwyżek z floty Drial Wynajem. Wykorzystywane są zarówno podczas prac wewnątrz obiektów, jak i na zewnątrz budynków. Kosz o nośności 350 kg jest w stanie wynieść dwóch operatorów i towarzyszący sprzęt na wysokość 11,70 metra.

Jeden z naszych klientów wynajął dwa takie urządzenia do wykonania renowacji elewacji w centrum handlowym w Piasecznie. Podnośniki Genie GS 4047 idealnie sprawdzają się przy tego typu pracach ponieważ posiadają cichy elektryczny napęd. Dzięki temu praca urządzenia i prowadzone roboty nie są uciążliwe dla klientów galerii. Pojemne akumulatory pozwalają na wielogodzinną pracę, która nie musi być niepotrzebnie przerywana na ładowanie lub tankowanie. Ważną zaletą podnośników serii GS są także ich kompaktowe wymiary, dzięki którym można nimi łatwo i swobodnie manewrować także w wąskich korytarzach pomiędzy pawilonami handlowymi.

Pełną ofertę elektrycznych podnośników nożycowych z floty Drial Wynajem znaleźć można na stronie: podnośniki nożycowe elektryczne.

Data publikacji: 2021-12-20 | Tagi: podnośniki