Wynajem podnośników Nadarzyn

Drial oferuje wynajem podnośników w miejscowości Nadarzyn. W ofercie podnośniki (masztowe, nożycowe, przegubowe), ładowarki teleskopowe oraz aluminiowe wieże.

Warszawa i okolice – obok Łodzi/Strykowa i Piotrkowa Trybunalskiego – to jedno z największych centrów logistycznych w środkowej części naszego kraju. Przyczyn takiego stanu rzeczy w zasadzie nie trzeba tłumaczyć. Warszawa to stolica Polski, aglomeracja o największej liczbie mieszkańców oraz punkt krzyżowania się ważnych międzynarodowych szlaków komunikacyjnych. Nie dziwi więc fakt wciąż rosnącego popytu na nowoczesne powierzchnie magazynowe w najbliższej okolicy.

Przykładem inwestycji, która ma odpowiadać na te potrzeby, jest rozbudowa parku logistycznego w podwarszawskim Nadarzynie. Obok kilku istniejących obiektów – które na chwilę obecną zajmują ok. 100 000 m2 – deweloper stawia kolejne budynki. Docelowo, na potrzeby najemców udostępnionych będzie ponad 15 ha powierzchni.

Generalny wykonawca tej inwestycji zdecydował się na wypożyczenie urządzeń do prac na wysokości od nas, czyli firmy Drial Wynajem. Z analizy potrzeb klienta (m.in. projektu technicznego budowanego obiektu) wywnioskowaliśmy, że najlepszymi podnośnikami do tej realizacji będą: podnośnik teleskopowy spalinowy Genie S65 oraz ładowarka teleskopowa JLG 4013.

Podnośnik Genie S65 to urządzenie umożliwiające wyniesienie operatorów na wysokość ok. 20 m. Długie, teleskopowe ramię umożliwia prowadzenie prac nawet w trudno dostępnych miejscach na wysokości stropu budynku. Ładowarka teleskopowa JLG 4013 z kolei to urządzenie, za pomocą którego unosi się cięższe ładunki (przęsła stropu, elementy poszycia itp.). Model ten posiada teleskopowe ramię o długości ok. 13 m.

Pełną ofertę różnorodnych maszyn i urządzeń do prac na wysokości znaleźć można na stronie: wynajem podnośników.

Data publikacji: 2022-04-26 | Tagi: podnośniki