Wynajem podnośnikow Łódź

Wynajem podnośników to usługa niezwykle popularna wśród firm zajmujących się budową hal magazynowych. Nasze urządzenia pracowały ostatnio m.in. w Łodzi.

Współczesne hale magazynowe to obiekty o dużej kubaturze – ich wysokość w świetle (od posadzki do stropu) dochodzi niekiedy do 12 m. Aby nie marnować cennej powierzchni składowania wszelkie instalacje (np. elektryczne, przeciwpożarowe, wentylacyjne) montuje się na wysokości, zazwyczaj tuż pod stropem. Prowadzenie tego typu prac montażowych przy użyciu tradycyjnych rusztowań byłoby nie tylko uciążliwe, ale przede wszystkim czasochłonne. Żadnemu inwestorowi nie trzeba przypominać, że jednym z większych wydatków w każdym kosztorysie są roboczogodziny specjalistów.

Wynajem podnośników jest więc idealną usługą przyspieszającą prace montażowe na nowobudowanych halach magazynowych. Dzięki pracy na podnośnikach monterzy uzyskują nie tylko nieskrępowany dostęp do niemal każdego miejsca pod stropem, ale również mogą się sprawnie przemieszczać pomiędzy kolejnymi punktami montażu.

Widoczny na zdjęciu podnośnik to podnośnik teleskopowy spalinowy JLG 460 SJ, który umożliwia podnoszenie 270 kg na wysokość ponad 14 metrów. Napęd za pomocą silnika spalinowego sprawia, że najczęściej wykorzystuje się go do prac na zewnątrz budynków, ale jak widać można go bezpiecznie eksploatować, gdy obiekt nie jest jeszcze w pełni zamknięty.

Data publikacji: 2021-08-26 | Tagi: podnośniki