Wynajem minikoparek Zgierz

Drial oferuje wynajem minikoparek marki Yanmar i Kubota w miejscowości Zgierz oraz okolicach. Na zdjęciu model Yanmar 26 wykorzystywany podczas budowy magazynu.

Zgierz to jedna z ważniejszych miejscowości na logistycznej mapie Polski. Miasto to położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie Łodzi oraz węzła łączącego autostrady A1 i A2. Z tego powodu tereny inwestycyjne w obrębie Zgierza cieszą się dużą popularnością wśród deweloperów powierzchni magazynowych.

Pracownicy Drial Wynajem mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w obsłudze tego typu inwestycji. Naszym wyróżnikiem na rynku jest specjalistyczne doradztwo – dobieramy taki sprzęt pod planowany zakres robót do wykonania, który jest optymalny dla klienta zarówno pod względem wydajnościowym, jak i kosztowym.

Przykładem może być wspomniana na wstępie budowa nowego magazynu w Zgierzu. Nasz klient miał za zadanie przygotować teren pod kolejne etapy budowy: m.in. wyrównać podłoże i wykonać wykopy pod instalacje liniowe. Idealną maszyną okazała się minikoparka Yanmar SV 26 CR z ramieniem o zasięgu 4,51 m, umożliwiająca kopanie na głębokość 2,99 m. Jej największą zaletą jest niskie zużycie paliwa – nie przekraczające w standardowych warunkach 4 l oleju napędowego na godzinę.

Pełną specyfikację urządzenia oraz formularz zamówienia znaleźć można na stronie: minikoparka Yanmar SV 26 CR.

Data publikacji: 2022-05-26 | Tagi: minikoparki