Wynajem minikoparek Otwock

Drial oferuje wynajem minikoparek i innych maszyn do prac ziemnych w Otwocku i okolicznych miejscowościach. W ofercie m.in. minikoparki marki Yanmar.

Mieszkańcy Otwocka mieli okazję zobaczyć maszyny z logiem Drial Wynajem na placu budowy nowego centrum handlowego. Nasza flota służy generalnemu wykonawcy do przygotowania terenu pod budowę obiektu o powierzchni 9500 m2. Zakres inwestycji obejmuje także wykonanie parkingu naziemnego o powierzchni 2500 m2.

Widoczna na zdjęciu minikoparka to model SV 26 marki Yanmar. Dzięki swoim kompaktowym gabarytom koparka ta idealnie sprawdza się w przestrzeni miejskiej podczas prac związanych z kształtowaniem krajobrazu. Jej podwozie zostało tak skonstruowane aby ograniczyć niszczenie gleby (np. trawników). Masa minikoparki to zaledwie 2600 kg, więc można ją bez problemu transportować na przyczepie samochodu dostawczego wraz z całym osprzętem. Maksymalny zasięg kopania to 4510 mm, a maksymalna głębokość wynosi 2735 mm.

Pełny katalog minikoparek i pozostałych maszyn do prac ziemnych dostępnych w ofercie Drial Wynajem znaleźć można na stronie prace ziemne.

Data publikacji: 2022-05-12 | Tagi: minikoparki