Wynajem maszyn do budowy utrzymania i remontów dróg

Wynajem maszyn do budowy utrzymania i remontów dróg

Drial Wynajem oferuje szeroką gamę maszyn budowlanych do budowy, utrzymania i remontów dróg: ładowarki kołowe, pompy, walce i agregaty prądotwórcze.

Maszyny drogowe z floty Drial Wynajem wykorzystywane są głównie podczas początkowych etapów budowy dróg, czyli kształtowania i przygotowywania terenu pod kolejne roboty. Widoczna na zdjęciu ładowarka kołowa Kubota R082 służy m.in. do równania i oczyszczania terenu oraz wywożenia i przeładunku urobku. Maszyna ta – mimo swoich kompaktowych wymiarów – cechuje się dobrymi parametrami pracy. Pojemność standardowej łyżki to 850 l, a maksymalna masa załadunkowa to aż 2500 kg.

Drugą kategorią urządzeń niezbędnych podczas większości robót drogowych są pompy służące do wypompowywania cieczy z wykopów lub czasowego obniżania poziomu wód gruntowych. Drial Wynajem jest w stanie zapewnić pompę (lub w razie potrzeby cały zestaw pomp) do zadania o każdym poziomie skomplikowania: dowolnej wymaganej wydajności i wysokości podnoszenia.

Zamieszczone w tym artykule zdjęcia to kadry z budowy drogi ekspresowej obejmującej budowę odcinka drogi o długości ok. 29 km oraz szeregu obiektów inżynierskich i urządzeń ochrony środowiska (wiaduktów, mostów, kładek dla pieszych, przejść dla zwierząt, zbiorników retencyjnych, ekranów akustycznych oraz systemu zarządzania ruchem).

Pełny katalog maszyn budowlanych do budowy, utrzymania i remontów dróg z oferty firmy Drial Wynajem znaleźć można na stronie: prace ziemne.

Data publikacji: 2022-03-10 | Tagi: ladowarki walce agregaty