Wynajem maszyn budowlanych Łódź Zgierz Stryków

Wynajem maszyn budowlanych Łódź Zgierz Stryków

Drial oferuje wynajem maszyn budowlanych do prac ziemnych w Łodzi, Zgierzu i Strykowie. W ofercie m.in.: zagęszczarki, minikoparki, walce, i ładowarki kołowe.

Mimo ostatnich zawirowań w krajowej gospodarce spowodowanych pandemią Covid-19 rynek nieruchomości magazynowych nie tylko nie zwolnił tempa rozwoju, ale wręcz przyspieszył. Tylko w 2021 r. oddano do użytku prawie 3 mln m2 nowych magazynów, a w bieżącym roku wartość ta prawdopodobnie będzie 2 razy większa.

Jednym z regionów, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród deweloperów i ich najemców jest Polska Centralna, a zwłaszcza trójkąt pomiędzy Łodzią, Zgierzem i Strykowem. Rejon ten posiada doskonałą infrastrukturę komunikacyjną: krzyżują się tam autostrady A1 i A2, przez Łódź biegnie linia kolejowa będąca fragmentem tzw. Nowego Jedwabnego Szlaku, działa również port lotniczy. Sąsiedztwo dużej aglomeracji miejskiej gwarantuje, że potencjalni inwestorzy nie będą musieli borykać się z brakiem wykwalifikowanych pracowników.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom generalnych wykonawców obiektów magazynowych w naszej ofercie posiadamy maszyny przydatne na każdym etapie inwestycji budowlanych. Na załączonym zdjęciu widzimy zagęszczarki wynajęte przez wykonawcę magazynu w okolicach Zgierza. Do “cięższych” prac ziemnych jesteśmy w stanie dostarczyć koparki, ładowarki, walce i wozidła budowlane. Późniejsze etapy (montaż stropów, prace wykończeniowe, instalacje) obsługujemy za pomocą bardzo szerokiej oferty podnośników do różnorodnych zastosowań.

Data publikacji: 2022-04-21 | Tagi: zagęszczarki