Wynajem generatorów prądu Warszawa

Drial Wynajem posiada w ofercie generatory prądu zdolne do dostarczenia energii elektrycznej na każdą – nawet najbardziej skomplikowaną – inwestycję budowlaną.

Jedną z ciekawszych inwestycji, jaką mamy okazję wspierać naszym doświadczeniem i infrastrukturą, jest budowa Kolektora Wiślanego w Warszawie. Jego zadaniem będzie magazynowanie nadmiaru ścieków i wód opadowych spływających z terenów lewobrzeżnej Warszawy w czasie intensywnych opadów deszczu. Kolektor o długości ponad 9 km będzie miał pojemność odpowiadającą ponad 13 basenom olimpijskim. Dzięki możliwości magazynowania nadmiaru wód spływających do kanalizacji w trakcie intensywnych deszczy, zostanie m.in. ograniczona konieczność uruchamiania zrzutów burzowych. Zmagazynowa ścieki i woda opadowa będzie następnie kierowana do oczyszczalni ścieków “Czajka”.

Generatory prądu z naszej oferty zostały wynajęte na plac budowy bloków startowych dla maszyny drążącej kolejne komory kolektora oraz poziomych przesłon odcinających napływ wód gruntowych do komór.

Wykonawca tego złożonego przedsięwzięcia zdecydował się na wynajem generatorów prądu marki Himoinsa. Urządzenia te – w zależności od modelu – są w stanie wygenerować energię elektryczną o mocy od 16 kW / 20 kVA do 400 kW / 500 kVA. Wszystkie generatory prądu Himoinsa posiadają wbudowany zbiornik na paliwo umożliwiający nieprzerwaną pracę urządzenia przy 100% obciążeniu przez co najmniej 1 zmianę.

Pełny katalog generatorów prądu dostępnych w ofercie Drial Wynajem znaleźć można na stronie: wynajem agregatów.

Data publikacji: 2022-03-29 | Tagi: agregaty