Wynajem agregatów Warszawa Targówek

Drial oferuje wynajem agregatów prądotwórczych w dzielnicy Warszawa Targówek. Na zdjęciu nasz sprzęt na budowie parku logistycznego przy ul. Bardowskiego.

Drial Wynajem specjalizuje się w wynajmie agregatów prądotwórczych o dużej mocy, dochodzącej nawet do 400 kW. Agregaty o takiej wydajności pozwalają na zasilenie w energię elektryczną każdego – nawet największego – placu budowy, gdzie prace instalatorskie przy użyciu elektronarzędzi prowadzone muszą być w kilkunastu punktach jednocześnie.

Park logistyczny na warszawskim Targówku składać się będzie z dwóch hal magazynowych o łącznej powierzchni ok. 50 000 m2. Agregaty Drial Wynajem wykorzystywane były na każdym etapie budowy: począwszy od montażu konstrukcji nośnej obiektu, przez wykonanie posadzek, na instalacjach elektrycznych i przeciwpożarowych kończąc.

Agregaty prądotwórcze w naszej flocie pochodzą wyłącznie od najlepszych światowych producentów. Oferujemy urządzenia marki Atlas Copco oraz Himoinsa. Generatory te przeznaczone są do pracy ciągłej, dlatego wyposażone są we wbudowane zbiorniki na paliwo o dużej pojemności. W razie potrzeby istnieje możliwość podłączenia dodatkowych zewnętrznych zbiorników.

Data publikacji: 2021-11-04 | Tagi: agregaty