Wynajem agregatów Stryków

Drial oferuje wynajem agregatów prądotwórczych (generatorów prądu), zbiorników na paliwo i wież oświetleniowych w miejscowości Stryków i okolicach.

Stryków to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Miejscowość ta położona jest w pobliżu skrzyżowania dwóch najważniejszych autostrad w kraju: A1 (Gdańsk – Wiedeń) i A2 (Berlin – Moskwa), a także w pobliżu linii kolejowej Łódź – Łowicz oraz w stosunkowo niewielkiej odległości od portów lotniczych w Łodzi i Warszawie. Wyjątkowo korzystna lokalizacja sprawiła, że Stryków stał się logistycznym sercem Polski, a swoje magazyny wybudowały tu największe europejskie firmy z branży TSL.

Drial Wynajem miał okazję wspierać swoim doświadczeniem i flotą maszyn kilka inwestycji prowadzonych na tym terenie. Przykładem może być widoczna na zdjęciu budowa kolejnego centrum logistycznego. Na początkowym etapie budowy konieczne było zapewnienie inwestorowi pewnego i nieprzerwanego dostępu do energii elektrycznej. Do tego celu użyczyliśmy agregat prądotwórczy marki Atlas Copco wraz z dodatkowym zewnętrznym zbiornikiem na paliwo. Aby ułatwić ochronę sprzętu składowanego na placu budowy w godzinach nocnych ekipa budowlana zdecydowała się także na wynajem mobilnej wieży oświetleniowej marki Himoinsa, uzbrojonej we własny autonomiczny agregat.

Drial Wynajem specjalizuje się w obsłudze dużych projektów inwestycyjnych, ale w naszej ofercie znaleźć można także urządzenia przydatne na budowach o mniejszej skali, np. domów jednorodzinnych.

Data publikacji: 2022-05-17 | Tagi: agregaty