Wynajem agregatów prądotwórczych Kutno

Drial oferuje wynajem agregatów prądotwórczych (generatorów prądu) w Kutnie i okolicach. W ofercie spalinowe agregaty prądotwórcze o mocy od 2,3 kW do 400 kW.

Coraz większy odsetek inwestycji w portfolio Drial Wynajem zaczynają stanowić place budowy wielkopowierzchniowych magazynów wysokiego składowania. Trend ten widoczny jest przede wszystkim w oddziałach zlokalizowanych w pobliżu centrów logistycznych w centralnej i zachodniej Polsce. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest nie tylko dynamicznie rozwijający się rynek logistyczny, ale także unikalne w skali kraju zasoby i doświadczenie Drial Wynajem.

Budowa nowoczesnego magazynu to bardzo wymagający rodzaj inwestycji budowlanej. Przykładem może być widoczna na zdjęciu budowa centrum logistycznego w Kutnie. Tego typu realizacja to nie tylko zapotrzebowanie na maszyny i urządzenia o wysokiej mocy, ale także konieczność zagwarantowania bezawaryjnej pracy w trybie 24/7. Każdy przestój spowodowany awarią to dziesiątki lub setki tysięcy złotych strat dla inwestora. Na potrzeby tej realizacji dostarczyliśmy na plac budowy agregat prądotwórczy wysokiej mocy marki Himoinsa. Urządzenia tej firmy cechują się bardzo wydajną pracą i niskim zużyciem paliwa, dzięki czemu mogą służyć zarówno jako główne źródło prądu podczas prac budowlanych, jak i awaryjny generator już podczas eksploatacji obiektu.

Drial Wynajem wychodzi na przeciw wyśrubowanym wymaganiom inwestorów i oferuje wyłącznie urządzenia najlepszych i sprawdzonych marek. Gęsta sieć oddziałów rozsianych po całej Polsce pozwala dostarczać nam maszyny bezpośrednio na plac budowy w rekordowo krótkim czasie. Nie oznacza to jednak, że obsługujemy wyłącznie dużych klientów korporacyjnych. W naszej ofercie znaleźć można także agregaty prądotwórcze o mniejszej mocy, które idealnie sprawdzą się podczas budowy np. domu jednorodzinnego.

Pełny katalog agregatów prądotwórczych dostępnych na wynajem w ofercie Drial znaleźć można na stronie: wynajem agregatów.

Data publikacji: 2022-04-12 | Tagi: agregaty