Wynajem agregatów prądotwórczych Gliwice

Agregaty prądotwórcze Drial Wynajem doskonale sprawdzają się na placach budowy obiektów magazynowych. Przykładem jest nowa hala w Gliwicach.

Agregaty prądotwórcze są niezbędne na wczesnych etapach prac budowlanych, gdy konwencjonalna instalacja nie jest jeszcze gotowa. Podstawowe zastosowanie agregatów jest oczywiste – umożliwiają prowadzenie robót przy użyciu elektronarzędzi. Do agregatu o odpowiedniej wydajności prądowej można podłączyć także maszty oświetleniowe, dzięki którym prace mogą być wykonywane w sposób ciągły nawet do późnych godzin wieczornych.

Podstawowym parametrem, na jaki należy zwrócić uwagę podczas wybierania agregatu na plac budowy jest jego wydajność prądowa, która powinna być o ok. 30% większa niż łączna moc wszystkich pracujących jednocześnie maszyn. Zakup fabrycznie nowego urządzenia o odpowiedniej mocy to dość spory wydatek, więc niejednokrotnie dużo bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest wynajem agregatów prądotwórczych. Konsultanci Drial Wynajem doradzą jaki model generatora będzie optymalny dla danej inwestycji.

Widoczny na zdjęciu agregat prądotwórczy to model QES 105 marki Atlas Copco. Urządzenie to napędzane jest przez silnik diesla, który generuje moc wynoszącą 85 KW. Aby zapewnić nieprzerwaną pracę podłączono do niego dodatkowy zbiornik na paliwo o pojemności 3000 litrów.

Data publikacji: 2021-07-29 | Tagi: agregaty