Wynajem agregatów na imprezy plenerowe

Drial oferuje wynajem agregatów prądotwórczych (generatorów prądu) na imprezy plenerowe: festiwale, koncerty, festyny, jarmarki, zawody sportowe, wiece wyborcze.

Największym wyzwaniem stojącym przed organizatorami każdej masowej imprezy plenerowej jest zapewnienie odpowiedniej infrastruktury dla uczestników wydarzenia. Oprócz wymaganych przepisami prawa toalet, wygrodzeń, oznaczeń dróg ewakuacyjnych itp. konieczne jest też zapewnienie dostępu do energii elektrycznej o wydajności pozwalającej na zasilenie urządzeń dużej mocy (np. oświetlenia i nagłośnienia sceny).

Dawniej problem ten rozwiązywano poprzez tymczasową instalację elektryczną podłączaną do sieci stacjonarnej. Siłą rzeczy wymuszało to na organizatorach wybieranie takiego miejsca na imprezę plenerową, które znajdowało się w pobliżu punktu, do którego można było się podłączyć. Obecnie niedogodność ta została całkowicie wyeliminowana dzięki mobilnym agregatom prądotwórczym, będącym w stanie zasilić wydarzenie o dowolnym zapotrzebowaniu na moc elektryczną.

Przykładem tego typu realizacji obsługiwanej przez Drial Wynajem są Dni Rawy Mazowieckiej 2022. Jest to coroczne wydarzenie organizowane na świeżym powietrzu, podczas którego odbywają się liczne koncerty, spektakle i pokazy dla mieszkańców miasta oraz odwiedzających ich gości. Imprezom kulturalnym zazwyczaj towarzyszą punkty gastronomiczne, stoiska z rękodziełem oraz atrakcje dla dzieci. Widoczne na zdjęciu agregaty prądotwórcze Himoinsa HYW 45 zostały wynajęte przez organizatorów wydarzenia w celu zapewnienia energii elektrycznej foodtrackom i wesołemu miasteczku.

Największą zaletą tego modelu generatora prądu jest niezwykle cicha praca, która w żaden sposób nie jest uciążliwa dla uczestników imprezy. Agregat prądotwórczy Himoinsa HYW 45 jest też stosunkowo lekki, dzięki czemu z powodzeniem można transportować go na przyczepie dołączonej do samochodu osobowego.

Data publikacji: 2022-06-01 | Tagi: agregaty